Yardım 300 - 500 lira aralığında akıllı saat önerisi?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Merhaba arkadaşlar. Mi band 5 kullanmaktayim. Bileklik kolda basit durduğu için akıllı saat almak istedim. Amazfit verge lite var özellikleri tatmin ediyor. 390 TL ye geliyor indirimle birlikte, ama tasarımı biraz basit mi duruyor diye kararsız kaldım.
Bir de tasarımı güzel olan imilab kw66 var, 300 TL gibi bir fiyatı var. bunun da özellikleri az. Bunlardan hangisini önerirsiniz yada söylediğim fiyat aralığında başka öneriniz var mı? Teşekkürler

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba arkadaşlar. Mi band 5 kullanmaktayim. Bileklik kolda basit durduğu için akıllı saat almak istedim. Amazfit verge lite var özellikleri tatmin ediyor. 390 TL ye geliyor indirimle birlikte, ama tasarımı biraz basit mi duruyor diye kararsız kaldım.
Bir de tasarımı güzel olan imilab kw66 var, 300 TL gibi bir fiyatı var. bunun da özellikleri az. Bunlardan hangisini önerirsiniz yada söylediğim fiyat aralığında başka öneriniz var mı? Teşekkürler
Merhaba yaklaşık 1 senedir verge lite kullaniyorum tasarımı benim tarzıma uygun genelde spor tarzı giyiniyorum en güzel özelliği sarjinin 1 ay gitmesi alırken çok araştırdım benim ihtiyacımi karşılıyor hatta bir arkadaş paylaşmıştı root layip hazır mesajlar ile cevap verebiliyormusun ama daha henüz yapmadım saatten beklentiniz ne olduğunu bilemem ama sırf şarji için alınır

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Merhaba yaklaşık 1 senedir verge lite kullaniyorum tasarımı benim tarzıma uygun genelde spor tarzı giyiniyorum en güzel özelliği sarjinin 1 ay gitmesi alırken çok araştırdım benim ihtiyacımi karşılıyor hatta bir arkadaş paylaşmıştı root layip hazır mesajlar ile cevap verebiliyormusun ama daha henüz yapmadım saatten beklentiniz ne olduğunu bilemem ama sırf şarji için alınır
Mi band 5 i bilirsiniz belki. Özellikleri benim işimi görüyor. Ozellikle biri ararken Red etmek dışında aramayı saat üzerinden sessize almak özelliği çok işime yarıyor sanırım verge de var bu özellik.
Yorumunuz için teşekkür ederim

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Mi band 5 i bilirsiniz belki. Özellikleri benim işimi görüyor. Ozellikle biri ararken Red etmek dışında aramayı saat üzerinden sessize almak özelliği çok işime yarıyor sanırım verge de var bu özellik.
Yorumunuz için teşekkür ederim
Evet biliyorum bende bileklik basit duruyor diye tercihim bu olmuştu vergede aynı özellik mevcut rica ederim

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Evet biliyorum bende bileklik basit duruyor diye tercihim bu olmuştu vergede aynı özellik mevcut rica ederim
Hocam Türkçe karakterlerde sorun varmış. Bununla ilgili yorumunuzu alabilir miyim
Gelen mrsajlarrda Türkçe karakter okunma durumu nedir.
Bir de telefondan uzaklastiniz tekrar Bluetooth mesafesine girdiniz bağlantı sorunsuz kuruluyor mu?

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Hocam bileklik saat arası birşey arıyorsanız Huawei band 6 yı tavsiye edebilirim yeni aldım gayet memnunum tam kıvamında yapmışlar bence ekran büyüklüğü bir araştırmanızı öneririm (tabiki zevkler tartışılmaz)ben tasarımında da kullanışında gayet memnun kaldım

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Hocam Türkçe karakterlerde sorun varmış. Bununla ilgili yorumunuzu alabilir miyim
Bir de telefondan uzaklastiniz tekrar Bluetooth mesafesine girdiniz bağlantı sorunsuz kuruluyor

Bir de telefondan uzaklastiniz tekrar Bluetooth mesafesine girdiniz bağlantı sorunsuz kuruluyor mu?
İlk sorunuxun cevabı fotoğraf ta ilk aldığımda vardı fakat görüldüğü gibi artık yok bazen uzaklastiktan sonra geç bağlanıyor oda benden kaynaklı olabilir tam baglanicakken tekrar telefondan çok uzaklaşıyorum kafası karışıyor olabilir:)

Ekli dosyalar

• IMG_20210615_015930.jpg
    6,9 MB · Görüntüleme: 14

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Hocam bileklik saat arası birşey arıyorsanız Huawei band 6 yı tavsiye edebilirim yeni aldım gayet memnunum tam kıvamında yapmışlar bence ekran büyüklüğü bir araştırmanızı öneririm (tabiki zevkler tartışılmaz)ben tasarımında da kullanışında gayet memnun kaldım
Söylediğiniz cihaz kaliteli bir ürün evet. Ama yuvarlak tasarımli birsey almak istedim

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam herhangi bir kasma oldu mu? Verge ile lite arasında kaldım. Sesli konuşmak çok çok önemli değil. Birkaç yerde lite versiyonunda ileriki zamanlarda kasma olduğunu duydum? böyle birşey oldu mu?

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Hocam herhangi bir kasma oldu mu? Verge ile lite arasında kaldım. Sesli konuşmak çok çok önemli değil. Birkaç yerde lite versiyonunda ileriki zamanlarda kasma olduğunu duydum? böyle birşey oldu mu?
Herhangi bir kasma söz konusu değil zaten yapabilecekleriniz kısıtlı olduğu için kasma olsada pek etkisi olacağını düşünmüyorum

Üst Alt