Yardım 25K'ya kadar yd cihaz önerisi (kayıt problemi olmayan)

ReDDawN7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
xiaomi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba xiaomi 14 almayı düşünüyordum ama kayıt hiçbir zaman çıkmayacak diyorlar. 13tpro için batarya ve ısınma sorunu diyorlar. f6 pro için de kayıt çıkmayacak diyorlar. Şu anda kayıt sorunu olmayan hangi cihaz var acaba sadece yazılımla imei atılabilen
Not: Dirençle imei istemiyorum. Cihazın toz ve su bantları gidiyor ve işlem görüyor(çok iyi yapani ustalar hariç).

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam ürünlerini inceledim gayet uygun fiyatlı satış yapıyorlar.Siz daha önce alışveriş yaptınız mı acaba firmadan?

15 pro max ,24 ultra,13 ultra, 13T,13T pro,x6 pro, note 12 pro vs bir sürü telefon aldım 0 sorun 👍

Oyla:

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
15 pro max ,24 ultra,13 ultra, 13T,13T pro,x6 pro, note 12 pro vs bir sürü telefon aldım 0 sorun 👍
Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam. Lakin paylaşımında bulunan ürünler kayıtsız olarak sunulmuş uygun fiyatlı olma sebebi bu olsa gerek diye düşünüyorum. Harici olarak global ürünler mi yoksa çin ürünleri mi mevcut acaba? İlgimi çeken cihazları var o sebeple sormak istedim.

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
10k ya hangi telefonu önerirsiniz kayıt sorunu olmayan birde neden MTK işlemci

10K ya infinix gt 20 pro/ 13 pro plus ama global sürüm olacak.

Neden mtk çünkü sadece mtk işlemcileri yazılım ile imei atılıyor, SD yani snapdragon işlemciler direnç (donanımsal) değişimi yapılarak imei atılıyor...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam. Lakin paylaşımında bulunan ürünler kayıtsız olarak sunulmuş uygun fiyatlı olma sebebi bu olsa gerek diye düşünüyorum. Harici olarak global ürünler mi yoksa çin ürünleri mi mevcut acaba? İlgimi çeken cihazları var o sebeple sormak istedim.

Kayıtlı olan da var olmayanda var, ben hep kayıtsız aldım ve işi bilen ehil kişilere işlem yaptırdım hem kafam hem cebim rahat etti...

Sizde arayıp görüşün aklınıza takılanların sorun....

Oyla:

ozgurbosnak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
İphone
Konular
29
10K ya infinix gt 20 pro/ 13 pro plus ama global sürüm olacak.

Neden mtk çünkü sadece mtk işlemcileri yazılım ile imei atılıyor, SD yani snapdragon işlemciler direnç (donanımsal) değişimi yapılarak imei atılıyor...

Kayıtlı olan da var olmayanda var, ben hep kayıtsız aldım ve işi bilen ehil kişilere işlem yaptırdım hem kafam hem cebim rahat etti...

Sizde arayıp görüşün aklınıza takılanların sorun....
Nerden alabilirim öneriniz var mı

Oyla:

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Bir sayfa geride var
Hocam cihaz alacaktım ama ses kaydı atmak nedir sonrası iban atıp silmek isteyip gonderecegın zaman yıne atarım olayı nedir anlamadım.Ben şahsen bu firmaya güvenemedim. Yazılan herşey kayıttır ses kaydı atmak başka bir kavram. Ben fikrimce güvenmediğim bir firma ile adım atmam. Bilginiz olsun istedim..Sizin itimatınız ile adım attığımıda belirttim ama gerçekten güvensiz adım atıyorlar. ıban atarken açıklamayı boş bırak diyorlar birde açık açık oraya telefon ücreti yazarsam bizde kanıt olacak.. Video atarmısınız demiştim..Harici olarak ibana para gelsin sonra video atarız deniliyor :) ciddi fazla bilgililer... Alacak hocalarıma hayırlısı olsun ben şahsi düşüncemi yazmak istedim...!

Son düzenleme:
Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam cihaz alacaktım ama ses kaydı atmak nedir sonrası iban atıp silmek isteyip gonderecegın zaman yıne atarım olayı nedir anlamadım.Ben şahsen bu firmaya güvenemedim. Yazılan herşey kayıttır ses kaydı atmak başka bir kavram. Ben fikrimce güvenmediğim bir firma ile adım atmam. Bilginiz olsun istedim..Sizin itimatınız ile adım attığımıda belirttim ama gerçekten güvensiz adım atıyorlar. ıban atarken açıklamayı boş bırak diyorlar birde açık açık oraya telefon ücreti yazarsam bizde kanıt olacak.. Video atarmısınız demiştim..Harici olarak ibana para gelsin sonra video atarız deniliyor :) ciddi fazla bilgililer... Alacak hocalarıma hayırlısı olsun ben şahsi düşüncemi yazmak istedim...!

Kimden alırsanız alın önce para sonra kargon şeklinde olur....

Üstte aldığım cihazları yazdım ,güven sorunu yaşamadım ,siz bilirsiniz, tavsiye benden tercih sizden :)

Oyla:

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Kimden alırsanız alın önce para sonra kargon şeklinde olur....

Üstte aldığım cihazları yazdım ,güven sorunu yaşamadım ,siz bilirsiniz, tavsiye benden tercih sizden :)
antepte abım var zaten yamuk yapsalar o mekanı ellerınden alır sorun yok...! ben guvenmedım dedım önermıyorumda sızıın ıs bırlıkcısı olmadıgınızı nerden bılelim... gulucugu sız atın ama canlar yanmasın ben yazılanı paylastım ...

Ben gözünüzle görün biraz fazla ucret ödeyin öyle alın diyorum her şehirden bir arkadaşım var yandaşlık yapmayın dilerseniz.Ucu size dokunur melezim ben..

antepte abım var zaten yamuk yapsalar o mekanı ellerınden alır sorun yok...! ben guvenmedım dedım önermıyorumda sızıın ıs bırlıkcısı olmadıgınızı nerden bılelim... gulucugu sız atın ama canlar yanmasın ben yazılanı paylastım ...

Ben gözünüzle görün biraz fazla ucret ödeyin öyle alın diyorum her şehirden bir arkadaşım var yandaşlık yapmayın dilerseniz.Ucu size dokunur melezim ben..
Üstte yazdığın cihazları kapıda ödemeli göndersin erkekliğini görelim seninde firmanında az akıllı ol...! Siz firmanın kendisi olmayasınız...

Bız asgarı ucrete calısan ınsanlarız hıcbır kardesımın hakkını yedırmem yaklasımında bıle ego var .. bulundugun sehıre gelır ıcınden gecerım senın az akıllı ol...!

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt