Tavsiye 2500 TL Yurtdışı Cihaz Tavsiyesi

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Anneme poco X3 NFC almıştım yurt dışı 2500 TL sattım sizce ne almaliyim yurt dışı sorun çıkarmayacak cihaz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sorun çıkartıp çıkartmayacağı konusunda pek bir şey diyemeyiz cihazlar için hocam. Ama güncel cihazlar içinde Redmi Note 10S veya Redmi Note 10 5G alabilirsiniz.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Anneme poco X3 NFC almıştım yurt dışı 2500 TL sattım sizce ne almaliyim yurt dışı sorun çıkarmayacak cihaz

Bence iyi bir cihazı satmışsınız. O fiyatlara daha iyi cihazlar olsa da imei sorununuz olacaktır.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Bence iyi bir cihazı satmışsınız. O fiyatlara daha iyi cihazlar olsa da imei sorununuz olacaktır.
Bana bugün alacam dedi bende tamam dedim az önce aradı vazgeçtim param yok vs dedi cihaz bizde kaldı galiba haklısiniz aldığımdan beri hiçbir sorun yaşamadık IMEI vs vs diğer sorunlar olsun Endonezya romu kurdum Xiaominin arama mesajlaşmasi vs için daha stabil Oldu iyiki satmamisim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Bana bugün alacam dedi bende tamam dedim az önce aradı vazgeçtim param yok vs dedi cihaz bizde kaldı galiba haklısiniz aldığımdan beri hiçbir sorun yaşamadık IMEI vs vs diğer sorunlar olsun Endonezya romu kurdum Xiaominin arama mesajlaşmasi vs için daha stabil Oldu iyiki satmamisim
"Yeni" cihazınız hayırlı olsun IMEI sorunu iyice sorun olacak o yüzden En iyi cihaz elinizdeki sizin olan cihazdır..

Mi10T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
"Yeni" cihazınız hayırlı olsun IMEI sorunu iyice sorun olacak o yüzden En iyi cihaz elinizdeki sizin olan cihazdır..

Aynen öyle yeni cihazlarda ne olacağı belli değil kendi mi A3 cihazım var yurt içi cihazı bunu satsam redmi not 8 pro yurt dışı alsam başımı agritirmi acaba cihaz çok hoşuma gidiyor sizlerin görüşünü almak istiyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Aynen öyle yeni cihazlarda ne olacağı belli değil kendi mi A3 cihazım var yurt içi cihazı bunu satsam redmi not 8 pro yurt dışı alsam başımı agritirmi acaba cihaz çok hoşuma gidiyor sizlerin görüşünü almak istiyorum
Yurtdışı rn8pro kullandım. Çok güzel cihaz. Güç ve stabilite bakımından da öneririm. Ama A3 ile rn8proyu karşılaştırmak biraz haksızlık. Ever pro işlemci ile çok daha güçlü ama diğer tarafta android one destekli bir cihaz. Segmentler biraz farkli.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Yurtdışı rn8pro kullandım. Çok güzel cihaz. Güç ve stabilite bakımından da öneririm. Ama A3 ile rn8proyu karşılaştırmak biraz haksızlık. Ever pro işlemci ile çok daha güçlü ama diğer tarafta android one destekli bir cihaz. Segmentler biraz farkli.

One olanda music uygulaması vs yok çok can sıkıcı benim için cihaz fark etmiyor sizler kullandiysaniz ve memnunda kaldiysaniz sanırım mi A3 satarsam redmi not 8 pro Alicam

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
One olanda music uygulaması vs yok çok can sıkıcı benim için cihaz fark etmiyor sizler kullandiysaniz ve memnunda kaldiysaniz sanırım mi A3 satarsam redmi not 8 pro Alicam
MiA3 e MIUI rom atıp deneyebilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum.

Üst Alt