Yardım 24 saatte sıfırlanan ekran süresi ?

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Poco M3 ile aynı sorunu yaşıyorum, 24 saatten sonra ekran süresi sıfırlanıyor, çok saçma bir durum. Umarım bir güncelleme ile çözülür.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Poco M3 ile aynı sorunu yaşıyorum, 24 saatten sonra ekran süresi sıfırlanıyor, çok saçma bir durum. Umarım bir güncelleme ile çözülür.
Bende Hindistan 12.02 orijinal güncellemeye geçtiğim hâlde sorun düzelmedi

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
ciwwano

Önceki mesajlarda 2 adet dosya paylaşılmış, onları denediniz mi? İşe yarıyorsa ben de deneyeceğim.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Hocam tarafımca denenmiştir. Sorunsuzdur işlem bittikten sonra google paket yükleyiciyi silebilirsiniz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, peki imei v.s. de sorun çıkartmaz değil mi? Cihaz yurtdışı olduğundan tedirgin oluyorum işlem yaparken. Redmi3 telefonumda imei işlemli olmasına rağmen defalarca rom yükledim, sıfırladım v.s. imei sorunu olmamıştı, yeni cihazlarda sıfırlayınca bile imei gidiyormuş.

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Merhaba hocam daha önce aynı sorunu yaşamıştım şunu indirip kurarak çözebilirsiniz. Tek sorun ingilizce olması.
Mi Security uygulamasını yükledim, dili ingilizce oldu ama olsun bakalım ekran süresini sıfırlamadan sayacakmı, takip edip yazarım buraya.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Mi Security uygulamasını yükledim, dili ingilizce oldu ama olsun bakalım ekran süresini sıfırlamadan sayacakmı, takip edip yazarım buraya.
Benimkinde 4.7 sürümü yüklü sıfırliyor. Bakalım sizinki düzgün çalışacak mi , takipteyiz

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, peki imei v.s. de sorun çıkartmaz değil mi? Cihaz yurtdışı olduğundan tedirgin oluyorum işlem yaparken. Redmi3 telefonumda imei işlemli olmasına rağmen defalarca rom yükledim, sıfırladım v.s. imei sorunu olmamıştı, yeni cihazlarda sıfırlayınca bile imei gidiyormuş.
SD 865 ile birlikte o tür işlemler biraz daha zorlu hale getirildi hocam. Cihazınıza uygulama yüklemeniz ile imei sorunu yaşamazsınız. Fakat bilmediğiniz her uygulamayı yüklemeyiniz. Yanlışlıkla root yetkisi vererek cihazınızda sorun yaşama şansınız daha yüksek olabilir. Uygulamanın herhangi bir zararı yoktur. Mi uygulamasıdır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benimkinde 4.7 sürümü yüklü sıfırliyor. Bakalım sizinki düzgün çalışacak mi , takipteyiz
Benim deneyimlerime göre 48 saat geçtikten sonra sıfırlıyor. Tabi 48 saat aktif kullandıktan sonra da benim işime yaramıyor artık kaç saat süre verdiği zira zaten 48 saat şarja takmadan kullanabilmek benim görüşümce çok tatmin edici.

Üst Alt