Madalya 23 Nisan 2020 100. Yıl Özel Kutlaması!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
be
‪Ulusal egemenliğimizin 100. yılında “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” diyen Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatan toprağı uğruna şehit düşen tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.‬

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bayramımız kutlu olsun!

Konu altına yorum yapan tüm kullanıcılarımız 100. yıl özel madalyası ile ödüllendirilecektir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
BEN SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM

Defineadresi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Defineci
Cihazım
Redmi not 5
Meslek
DEFİNECİ_ARKEOLOG
Konular
9
<3<3“Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” (( Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK))<3<3flower~~flower~~flower~~flower~~flower~~flower~~flower~~flower~~

bizim türk miiletimiz inançlı ve başarısızlığı kabul etmeyen buyuk ve yüce bir milettir...bir ulusu bir devleti ve bir milleti yok oluştan tekrar dirilttiler..bizler ne yapsakta onlara minnetimizi asla ve asla ödeyemeyiz...

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
21 Nisan 1920. Allah'ın yardmıyla Nisan'ın 23. Cuma günü cuma namazını müteakip Ankara'da Meclis'te kürşat edilecek (açılacak), vatanın istikbali gibi en mühim hayati vazifeleri ifa edecek olan Meclis'in açılışını cumaya rastlatmakla o günü nimetinden istifade edilecek, cuma namazı kılınacak, Kur'an'ın nurlarından ve namazdan güç kazanılacaktır. Namazdan sonra Meclis'in toplanacağı yere gidilecek, bir dua okunacak ve kurbanlar kesilecektir. İl merkezinde valinin düzenleyeceği üzre hatim indirilmeye başlanacak, cuma günü namazdan sonra Meclis'in toplantı yerinin önünde okunup bitirilecektir. Cenab-ı Hak'tan bizi muvaffak kılmasını niyaz ederiz. '' Okuyup tüyleri diken diken olmayan varmıdır acaba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt