Soru 2200 TL Telefon Önerisi

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Merhabalar,bütçem 2200 TL. Bu bütçeye alabileceğim en iyi telefon hangisidir ? Telefonda benim için oyun,batarya ve arka kamera performansı önemli. Telefonu en az 2-3 sene kullanmayı planladığımdan dolayı alabileceğimin en iyisini almaya çalışıyorum. Başlarda Nokia 8 düşünmüştüm ama kronik olarak ekran problemi varmış diye okudum bu nedenle ondan vazgeçmek zorunda kaldım. Aliexprestten kılıf bile sipariş etmiştim bu telefon için :( Sonra Mi 8 veya Pocophone F1 düşündüm fakat sıfır fiyatları bütçemi aşıyordu. Bu nedenle ikinci el ithalatçı garantili bulmam gerekiyordu ama bu seferde ödeme olayı(Kredi kartı ile alacağımdan dolayı bir kişiden almam mümkün değil bir telefoncudan felan almam gerekirdi) sıkıntıya giriyordu. Şimdi ise Mi 8 Lite ve Mİ 8 SE'yi düşünmeye başladım. Mi 8 Lite hakkında araştırma yaptım 1700 TL'ye Delta garantili olarak sıfır bir şekilde bulunabiliyor. Mİ 8 SE hakkında ise fazla bir bilgiye sahip değilim. Şimdi ise LG V30+'ı tavsiye edenleri gördüm. Sahibinden'de 2200-2400 TL aralığında mevcut. Kafam çok karışık sizin önerileriniz ne olur ? Bu arada forumda Xiaomi telefonlarda genel olarak şu sıkıntı için şunu yükle,şu ROM'u kur,şuradan şu dosyayı indir düzelir gibi bir sürü şey gördüm. Acaba Xiaomi yazılımsal bakımdan sıkıntılı bir marka mı ?

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Şu an hedefimdeki telefon Pocophone zaten ama araştırma yaparken böyle sorunlarla karşılaşmak insanı tedirgin ediyor.
Her telefon sorunlar yaşayabiliyor özellikle de Android cihazlar.
Ancak forumda Mi8 için açılan konu sayısı ve konuların güncelliği Pocophone F1 için geçerli değil.
Kişisel tercihleriniz, araştırmalarınız ve aradığınız kriterler ve imkanlar dahilinde bir karar almanızı tavsiye ederim.

Oyla:

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
Tüm gün oyun oynayınca, asla 2 günü çıkaramazsınız...Lütfen yanlış bilgilendirmeyiniz

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

tüm gün oyuna şarj yarım gün gider

Oyla:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Her telefon sorunlar yaşayabiliyor özellikle de Android cihazlar.
Ancak forumda Mi8 için açılan konu sayısı ve konuların güncelliği Pocophone F1 için geçerli değil.
Kişisel tercihleriniz, araştırmalarınız ve aradığınız kriterler ve imkanlar dahilinde bir karar almanızı tavsiye ederim.
Bütçe konusunda bir ayarlama yapmaya çalışıyorum şu sıralar. İnternet üzerinde 2500 TL bandında Pocophone satan kişilerle irtibata geçip "Mağazadan satışınız var mı ?" diye soruyorum fakat hepsinin cevabı "Satışlarımız sadece internet üzerindendir. Perakende satış yapmıyoruz" oluyor. İnsan alacağı telefonu görüp denemek istiyor. İnternet üzerinden telefon siparişine pek güvenemiyorum çünkü.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bütçe konusunda bir ayarlama yapmaya çalışıyorum şu sıralar. İnternet üzerinde 2500 TL bandında Pocophone satan kişilerle irtibata geçip "Mağazadan satışınız var mı ?" diye soruyorum fakat hepsinin cevabı "Satışlarımız sadece internet üzerindendir. Perakende satış yapmıyoruz" oluyor. İnsan alacağı telefonu görüp denemek istiyor. İnternet üzerinden telefon siparişine pek güvenemiyorum çünkü.
Pocophone F1 i mağaza bazında sanırım sadece Xiaomi Store lar satış yapıyor. İstanbul da iseniz boş vaktinizde gidip incelemenizi tavsiye ederim. Forum İstanbul ve Vadi İstanbul olmak üzere 2 Xiaomi Store mevcut

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Pocophone F1 i mağaza bazında sanırım sadece Xiaomi Store lar satış yapıyor. İstanbul da iseniz boş vaktinizde gidip incelemenizi tavsiye ederim. Forum İstanbul ve Vadi İstanbul olmak üzere 2 Xiaomi Store mevcut
Bir dönem güzel indirimler ile Migros/Kipa'larda da vardı, halen var mı bilmiyorum...

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bir dönem güzel indirimler ile Migros/Kipa'larda da vardı, halen var mı bilmiyorum...
Migroslarda var sanırım ancak WereBear hocam cihazı incelemek (Canlı görmek) istediğinden Bu imkana sahip olabileceği tek yer sanırım Xiaomi Store.

İnsan alacağı telefonu görüp denemek istiyor. İnternet üzerinden telefon siparişine pek güvenemiyorum çünkü.

Tabii bazı telefoncularda satışını yapabiliyor ancak en garantisi Xiaomi Store olur sanırım. (İncelemek adına)

Oyla:
Üst Alt