MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
Teşekkürler kurulumu başarıyla gerçekleştirdim.

Mi 10t için şunları söyleyebilirim;

İlk başta şunu söyleyeyim miui 12.5 ten görsel olarak hiçbir farkı yok. Ben en azından 1-2 farklılık beklerdim. 12.5 yazısını silip 13 yazmışlar sadece umarım stabil bir sürüm olacak. Görsellikle falan uğraşmadıklarına göre bu konuya epey yoğunlaşmışlardır diye düşünüyorum. İlk sürüm için iyi görünüyor ufak tefek kasmalar oluyor. Ekran yenileme hızında bazen dalgalanmalar oluyor, bazı uygulamalar karanlık moda girmiyor,root oluyor ama magisk uygulaması rootu görmüyor.
komple değişecek diyorlardı? beta olduğu için olabilir belki. android 11 mi 12 mi? dalgalanmalar devam ederse zaten direk satarım telefonu büyük ihtimalle.

eğer android 12 ise immersive mode çalışıyor mu? statusbarı uygulamalarda gizleyebiliyor muyuz? 11'e kadar oluyordu fakat 11de olmuyordu.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Teşekkürler kurulumu başarıyla gerçekleştirdim.

Mi 10t için şunları söyleyebilirim;

İlk başta şunu söyleyeyim miui 12.5 ten görsel olarak hiçbir farkı yok. Ben en azından 1-2 farklılık beklerdim. 12.5 yazısını silip 13 yazmışlar sadece umarım stabil bir sürüm olacak. Görsellikle falan uğraşmadıklarına göre bu konuya epey yoğunlaşmışlardır diye düşünüyorum. İlk sürüm için iyi görünüyor ufak tefek kasmalar oluyor. Ekran yenileme hızında bazen dalgalanmalar oluyor, bazı uygulamalar karanlık moda girmiyor,root oluyor ama magisk uygulaması rootu görmüyor.
Hocam android sürümü atlarken sıfırlamak en iyisi diyolar sizce? Bu sorunlardan farklı bir şey varmı?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
komple değişecek diyorlardı? beta olduğu için olabilir belki. android 11 mi 12 mi? dalgalanmalar devam ederse zaten direk satarım telefonu büyük ihtimalle.

eğer android 12 ise immersive mode çalışıyor mu? statusbarı uygulamalarda gizleyebiliyor muyuz? 11'e kadar oluyordu fakat 11de olmuyordu.
Her sene abarta abarta anlatıyorlar ama sadece yeni yeni sorunlar geliyor. Uzun süre kalmadım romda. (birkaç saat sadece)

Hocam android sürümü atlarken sıfırlamak en iyisi diyolar sizce? Bu sorunlardan farklı bir şey varmı?

Evet sıfırlamak en iyisi. Romda uzun süre kalmadığım için bilemiyorum başka sorun çıkarmı diye. Miui bu saçma sapan sorunlarda üstüne yok. Tavsiye etmiyorum biraz daha bekleyin.

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Redmi k30 için fastboot.zip yazıyor yazılım sonunda.Orangefox ile flashlasam olur mu ki acaba? 🤔

SardeS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SardeS
Cihazım
A2,F1,Mi8-9-11u
Konular
3
Rica ederim. Paket içerisinde windows_fastboot_first_install_with_data_format adında bat dosyası oluyor, cihazı fastboot'a aldıktan sonra bu dosyaya çift tıklayarak yükleme yapıyorsunuz.
Arkadaslar 10. mesajda aciklandigi gibi fastboot üzeri oluyor
zip Dosyasini acmadan önce zip dosyasina sag tiklayip Ayarlar -> ZIP içeriğinin kilidini açın ,zip dosyasini Pc de "C" diskinde acin ,Mi 11 serisinde yalnizca Usb 2 destekliyor Pc de Usb 2 kullanimi sart ,Android Usb Treiberler yüklü olmali.

Birde Tavsiyem Miui 11-12 den 13 e gecenler Temiz kurulumdan sonra (10. mesajdaki gibi) telefon yükledikten sonra fabrika ayarlarindan sifirlayip yeniden baslatmaniz böylelikle gmail ,telegram Whatsapp,miCloud problemsiz kullanilabilir.Miui 13 problemsiz kullaniyorum tavsiye ederim .

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Mi note 10 miui 13 den sonra magisk yükleyemiyorum aynı sorunu yaşayan var mı? Twrp de yüklendi gözüküyor ama sistem açılınca magisk uygulaması gözükmüyor.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Mi note 10 miui 13 den sonra magisk yükleyemiyorum aynı sorunu yaşayan var mı? Twrp de yüklendi gözüküyor ama sistem açılınca magisk uygulaması gözükmüyor.
Hocam bende öyle bir sorun olmadı ama bahsettiğiniz sorun daha önce başka bir cihazda başıma gelmişti. TWRP'den yüklenmiş ama cihazda görünmüyordu. Magisk apk'sını yükledim root görünüyordu.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam magisk canary sürümünü kullanmanız gerekmekte magisk 23 kuruyorsanız android 12 ile uyumlu değil.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular