Rom 2022'nin Son Güncel Stabil ve Sorunsuz Rom Önerisi

Veziroglu.demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veziroğlu
Cihazım
Xiaomi POCO X3
Konular
1
Düne kadar MiuMix Rom kullanıyordum. Fakat son zamanlarda şarjın aniden düşmesi sebebi ile (%20 iken bir anda 15'i görmesi) farklı rom arayışlarına girdim. Pek fazla oyun oynamayan birisiyim. Genelde Uzak Bağlantı, navigasyon, müzik ve video uygulamarı kullanmaktayım. Ayrıca Magisk ve Viper4Android uygulamalarını da telefonuma yüklemezsem olmaz. birkaç günlük arayışımda envai çeşit rom önerileri ve isimleri aldım. Ama bir türlü hâlâ karar verebilmiş değilim. Kimisinde özelleştirme mevcut fakat ingilizce, kimisinde görsel pek hoşuma gitmedi. Uzun Lafın Kısası POCO X3 PRO için stabil ve pil performansı odaklı bir rom arıyorum. AOSP da olabilir, MIUI tabanlı da olabilir. Yeter ki içinde gereksiz uygulamalar olmasın. Bir de ses kayıt özelliği ve Akım Kesme Koruması olanlar tercihimdir.
Artısıyla Eksisiyle Rom Önerilerinizi Bekliyorum. Herkese İyi Günler...

Not: Forumda yeni olduğum için konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Endonezya MIUI 13.0.4

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Adb ile uygulama kaldırma yöntemi var. Root felan gerektirmiyor. O şekilde gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Ben şu an global 13.0.8.0 en güncel romu kullanıyorum. Memnunum şarj olarak. Diğer bahsettiğiniz uygulamalar yok ekstradan kuruyorsaniz twrp lazım bildiğim kadarıyla. Kullandığım romun şu anki en olumsuz yönü dosya yöneticisi bile reklamlı nedense. Başka da olumsuz bir yönünü görmedim

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
O
Adb ile uygulama kaldırma yöntemi var. Root felan gerektirmiyor. O şekilde gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Ben şu an global 13.0.8.0 en güncel romu kullanıyorum. Memnunum şarj olarak. Diğer bahsettiğiniz uygulamalar yok ekstradan kuruyorsaniz twrp lazım bildiğim kadarıyla. Kullandığım romun şu anki en olumsuz yönü dosya yöneticisi bile reklamlı nedense. Başka da olumsuz bir yönünü görmedim
Reklamları kapatabilirsiniz hocam

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
O

Reklamları kapatabilirsiniz hocam
Çok teşekkürler.

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Crdroid Android 12 en stabili ve performansı çok iyi. Pil durumu iyi rom da. Aosp

velatk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
velat
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
Nasıl kurabiliriz onu hocam

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Üst Alt