Soru 2021 de mi 9 alınır mı?

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Haklısınız da hocam yani mi 10 temizi 4200 filan mi 9 ise 2500 2200 fiyatı arasında ki fark çok fazla bataryayı pek fazla takmamıştım ama 3 4 saat de çok kısa.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önerebileceğiniz telefon varmı?
hocam ben 4 saat 40 dakka alıyorum tel 2019 da alında ben kullanan 3. kişiyim , eğer kalibrasyon yaparsanız sorun düzelecekti forumda mi 9 batarya kalibre konuları var onları uygulayın sonra keyfinize bakın. ayrıca alınca telefona eu rom 12.0.6 yüklemeniziöneririm

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
2 yıl önce sıfır almıştım evet batarya küçük heleki oyun oynayan biriyseniz hiç bulaşmayın. Fakat kişiden kişiye değişir ben mesela oyunsuz 5 saatin altına düşmem şarjda. Hatta Aosp romlarda 9 10 saat aldığım bile oldu. Henüz orjinal batarya ile dewam ediyorum cihaz elimden düşmez modüller romlar baya kurcalarım yani.Şuan oneos kullanıyorum performans ve şarj benim için yeterli.

Aldığım bazı süreler bunlar.
Ekran süreleri baya iyi ama siz oyun oynayan birisi değilsiniz ben de değilim ama alacağım kişi oynadı ise batarya bitmiş olabilir.

hocam ben 4 saat 40 dakka alıyorum tel 2019 da alında ben kullanan 3. kişiyim , eğer kalibrasyon yaparsanız sorun düzelecekti forumda mi 9 batarya kalibre konuları var onları uygulayın sonra keyfinize bakın. ayrıca alınca telefona eu rom 12.0.6 yüklemeniziöneririm
Ben globalciyim yani rom filan yüklemem onda da aynı performansı alabilir miyim acaba.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Ekran süreleri baya iyi ama siz oyun oynayan birisi değilsiniz ben de değilim ama alacağım kişi oynadı ise batarya bitmiş olabilir.

Ben globalciyim yani rom filan yüklemem onda da aynı performansı alabilir miyim acaba.
kalibrasyon yaparsanız alırsınız forumda bucihaza özel kalibrasyon konuları var ( diğerlerine de olur ama başlık bu cihaz üzerinden açılmış

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
kalibrasyon yaparsanız alırsınız forumda bucihaza özel kalibrasyon konuları var ( diğerlerine de olur ama başlık bu cihaz üzerinden açılmış
Batarya bitik hırpalanmış ise kalibrasyon vs. Hiç bir işe yaramaz hocam. Benim kullanım tarzım fazla yormadan %20 ve %80 90 arası kullanan ve arada komple bitirip kapalı full şarj ederseniz bir nebze uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Ama tavsiyem güzel batarya bulunursa 2 3 senede bir değiştirmekten yana. Oda xiaomide biraz zor gibi.

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Robot işlerinden hiç anlamıyorum hocam telefonu kitliyebilirim de büyük ihtimalle almiyacam çünkü batarya önemli işim masa başı istediğim Zaman şarja takarım ama hafta sonları çok fazla seyahat ediyorum şu anda ki redmi note 6 pro bile dayanmıyor bugün 3 sefer şarja taktım oyun oynamadım bile bataryası öldü 1 buçuk yıl içinde.

Batarya bitik hırpalanmış ise kalibrasyon vs. Hiç bir işe yaramaz hocam. Benim kullanım tarzım fazla yormadan %20 ve %80 90 arası kullanan ve arada komple bitirip kapalı full şarj ederseniz bir nebze uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Ama tavsiyem güzel batarya bulunursa 2 3 senede bir değiştirmekten yana. Oda xiaomide biraz zor gibi.
Maalesef öyle hocam 2 3 yıl da telefon eskiyor zaten kasmalar ve donmalar başlıyor en iyisi iPhone da ona da para yok değmez yani bence o kadar paraya

shritzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
2 yıl önce sıfır almıştım evet batarya küçük heleki oyun oynayan biriyseniz hiç bulaşmayın. Fakat kişiden kişiye değişir ben mesela oyunsuz 5 saatin altına düşmem şarjda. Hatta Aosp romlarda 9 10 saat aldığım bile oldu. Henüz orjinal batarya ile dewam ediyorum cihaz elimden düşmez modüller romlar baya kurcalarım yani.Şuan oneos kullanıyorum performans ve şarj benim için yeterli.

Aldığım bazı süreler bunlar.
Şarj konusunda sizi en çok memnun edem rom hangisi hocam? İllaki birini seçmek zorunda değilsiniz aslında 7 8 saat zaten çok iyi Mi 9 için. Ben direkt onu sorsam da olur bu ss'lerdeki ekran sürelerini hangi romlarda almıştınız? teşekkürler şimdiden

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
alınmaz diyim daha'da anlatmaya gerek yok hocam

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Şarj konusunda sizi en çok memnun edem rom hangisi hocam? İllaki birini seçmek zorunda değilsiniz aslında 7 8 saat zaten çok iyi Mi 9 için. Ben direkt onu sorsam da olur bu ss'lerdeki ekran sürelerini hangi romlarda almıştınız? teşekkürler şimdiden
O süreler aosp romlardan alındı hocam. Havoc os Crdroid. Havoc şarj konusunda bana göre en iyisi.

coded

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur A.
Cihazım
9 Pro
Konular
0
Bir seneden beri Kullanıyorum Gunluk Ortalama sarj sevıyesı yerınde bir cıhaz ama Tabık mevcetin dediği gibi 12 Güncellemesini almayacak Mi10 lara yönelmek yerınde olur yoksa sorunsuz kullanıyorum, Kısıden kısıye kullanıma göre degişen etken Bunlar.

Üst Alt