Haber 2020 Yılının En Çok Satan Xiaomi Telefonu Açıklandı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2020 yılı ikinci çeyreği akıllı telefon üreticileri için de zor bir dönem oldu. Pandemi nedeniyle telefonların üretimlerinde sorunlar yaşanması ve hatta bazı akıllı telefonların gecikmesi gibi durumlar oluştu. Buna rağmen bazı markalar ise satışlarını arttırmayı başardı. Bu markalardan biri olan Xiaomi, en çok satış yakalayan markalardan oldu. Son açıklanan rakamlar ise en çok satan telefonları model model ortaya çıkardı.

Yeni listede Xiaomi’nin rolü büyük çünkü birkaç modelle en çok satanlar arasında yer alıyor. Markanın kendi içerisinde değerlendirme yaptığımız zaman ise Xiaomi’nin 2020 yılı içerisinde en çok satan akıllı telefonunun hangisi olduğunu görüyoruz.

Redmi Note 8 En Çok Satan Model Oldu

2020 yılı için yapılan ürün analiz çalışmasına göre bu yılın en çok satan akıllı telefonu iPhone 11 oldu. Hemen arkasından Galaxy A51 akıllı telefonu geliyor. Üçüncü sırada yer alan akıllı telefon ise Redmi Note 8 modeli oldu.

11 milyon adet satış rakamıyla üçüncü sırada yer alan akıllı telefon ülkemizde de çok popüler olan bir model oldu. Her ne kadar Redmi Note 9 gelmiş olsa da hala Note 8 popülerliğini koruyor. Birçok kullanıcı bu seriyi tercih ediyor.

Temel modelin üçüncü olmadı bir yana, dördüncü sırada yer alan akıllı telefon ise Note 8 Pro olarak gözüküyor. Yine Xiaomi’nin akıllı telefonu olan Note 8 Pro serisinin satış rakamı ise 10.2 milyon. İlk 10 içerisinde Redmi Note 8 modellerinin yeri ayrı. Markanın en çok satan telefonları da zaten bu iki akıllı telefon.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fakat ilk 10 telefonun paylaşıldığı listede başka Redmi telefonlar da var. Redmi 8A ve Redmi 8 modelleri de 8 ile 7.sırayı paylaşıyor. Toplamda 4 akıllı telefonla beraber Xiaomi listenin en başarılı markalarından bir tanesi.

Markanın kendi içerisindeki lider telefonu olan Redmi Note 8 ise tam bir fiyat performans canavarı ve şu an markanın en iyi temsilcilerinden biri olarak gözüküyor. Seriye yakın zamanda Note 10 modelleri de eklenecek. Bu durum Note 8 serinin kaderini değiştirecek mi göreceğiz.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Her ne kadar MIUI 12 süresince üvey evlat muamelesi görse de mükemmel bir telefon RN8. Bir çok lüks telefona on basar. Tahtını kolay kolay kaptırmayacağı kanaatindeyim. Ellerinize emeğinize sağlık Mehmet hocam...

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam bu arada daha sık haber gelse, daha çok teknoloji cephesinden ama Xiaomi özelinde olmayanlar da olsa. O zaman konular daha ilgi çekici hal alır gibime geliyor.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Elinize sağlık hocam, keşke kur düşük olsa da ilk cihazı da bi tadabilsek :D
Ben denedim hocam İphone 11 pro max, doğrusu pek sevemedim. :) İstediğim gibi kullanamadığım özelleştiremediğim cihazın hiç tadı olmuyor.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Ben denedim hocam İphone 11 pro max, doğrusu pek sevemedim. :) İstediğim gibi kullanamadığım özelleştiremediğim cihazın hiç tadı olmuyor.
Ee, Mi 8 Lite varken, serinin kralı varken tabiki de 11 Pro Max kim 8=)
Şaka bir yana hocam ekran akıcılığı çok hoş ya, sizin kendi tercihiniz gerçi. Şuan bütçe olsa ama direk Mi 10 Ultra ya da S20.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Ee, Mi 8 Lite varken, serinin kralı varken tabiki de 11 Pro Max kim 8=)
Şaka bir yana hocam ekran akıcılığı çok hoş ya, sizin kendi tercihiniz gerçi. Şuan bütçe olsa ama direk Mi 10 Ultra ya da S20.
Mi 8 Lite kral hocam, cihazı değiştirecek olsam Mi 10 Ultra yada S10 Lite alırdım

Üst Alt