Sohbet (Az Kaldı) 2019 Yılı size ne öğretti? 2020 Yılı beklentileriniz neler?

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Ağa bee... Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ama Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar takma...
Takmasan da olmuyor taksan da olmuyor. Haklısın bir kapi kapanir birisi acilir. Tabi kapiyi kapatabilmek de önemli. Benim icin 2019 böyle hatırlanacak işte :) ne diyeyim.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Tavsiye etmem, kumar boş iş. :)

Boş işten ziyade haram... Haksız kazançtan bu güne kadar kime hayır geldi ki bize gelsin? Hamd olsun alın terimizle kazanıp hayatımızı idame ediyoruz. Allah harama bulaştırmasın...

Takmasan da olmuyor taksan da olmuyor. Haklısın bir kapi kapanir birisi acilir. Tabi kapiyi kapatabilmek de önemli. Benim icin 2019 böyle hatırlanacak işte :) ne diyeyim.

İnsanın fıtratında vardır unutmak hocam. Her şey gelip geçer elbet...

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Ben bıraktım hocam valla tek golden yatmaktan gına geldi vurgun yapıp bıraktım. :D
Sonu olmadigini anladim bu isin.50 milyar yapsan 100 yapmaya calisiyosun hic parayida ordan almiyosun sonunda 90+8 de adam cakiyor civi gibi :D

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
İddaayi birakmam gerektigini ogretti.
İlk ciktigi zamanlarda oynuyordum. Klasik acemi sansi ilk oynadigimda 50 kurusa 60 lira para almistim. O be dedim bulduk yolumuzu :) sonra verdim aldim bir sure. En son real madrid kendi sahasinda lig sonuncusuna yenilince lanet olsun dedim biraktim :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
2019 Yılı bana arkadaşlığın bomboş bişey olduğunu herkesin evlenip kendi keyfi alemine bakıp yediğin içtiğin ayrı gitmeyen insanların zamanı gelince seni hiç tanımadıklarını öğretti ve dost sandıklarımın çıkar ilişkisinden başka bişey olmadığını fakat hayat bu herşey kötü gitmiyor maddi konuda çok iyi işler başardım diğer markalarda bulamadığımı xiaomide buldum.
2020 yılından beklentimde sırtımdaki yüklerden kurtulup güzel bi tatille kendime gelmek yeni insanlar teknolojide yeni gelişmeler görmek :)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Boş işten ziyade haram... Haksız kazançtan bu güne kadar kime hayır geldi ki bize gelsin? Hamd olsun alın terimizle kazanıp hayatımızı idame ediyoruz. Allah harama bulaştırmasın...

İnsanın fıtratında vardır unutmak hocam. Her şey gelip geçer elbet...
Haklısınız hocam, ayrıca sigara masrafıdır, iddia masrafıdır gerçekten alnımızın terine yazık ediyoruz.

Üst Alt