Çözüldü 2000 TL Bütçe ile Telefon önerisi

gencaksoy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Akif
Cihazım
Mi5s
Konular
10

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
M30s al geç hocam bide rom çak üstüne mis gibi

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Bu sunulanlarin içinde benim sunacağım cihazlar çok garip gelecek size ama anladığım kamera en planda, ve bu yüzden samsung s8 olur samsung s9 olur emin olun yok a70 mis yok bilmem lite 8 mis oymus buymus kamera konusunda alayini tokatlar çünkü bu bir amiral gemisi bizdede note 8 vardi gene alicam bu gun yarın sattimda kamera bakma 64 yok 108 piksel falan yazilana al eline 12 megapikselli s8 le cekde resme bak yani bu cihazlar kandırmaca gibi birsey kagit uzerinde ama yeniliklere açık cihazlar sonuçta, ama gene derseniz ki isim benim resim, uygun yollu bir amiral gemisi almalisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada eskiden yeni çıkan amiral gemisi cihazlari herkes bir şekilde alabiliyordu suan iyice piyasayi perisan ettiler yok a serisi yok j serisi yok m serisi yok bilmem redmi serisi o su busu derken bu cihazlarda muhakkak bir yerinde eksikler oluyor, suanda yeni çıkan amiral gemisi cihaz alayim desen nerden baksan 10 000 lira yaptilar piyasayi boylelikle ara serileri sürdüler piyasaya aslinda ederi 1.000 olacak cihazi 2.000 yaptilar kagit üzerinde sisirdilerde sisirdiler kisaca millet kagit üzerinde tatmin olmak zorunda kaldi, amiral gemileri hayal oldu :(

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bu sunulanlarin içinde benim sunacağım cihazlar çok garip gelecek size ama anladığım kamera en planda, ve bu yüzden samsung s8 olur samsung s9 olur emin olun yok a70 mis yok bilmem lite 8 mis oymus buymus kamera konusunda alayini tokatlar çünkü bu bir amiral gemisi bizdede note 8 vardi gene alicam bu gun yarın sattimda kamera bakma 64 yok 108 piksel falan yazilana al eline 12 megapikselli s8 le cekde resme bak yani bu cihazlar kandırmaca gibi birsey kagit uzerinde ama yeniliklere açık cihazlar sonuçta, ama gene derseniz ki isim benim resim, uygun yollu bir amiral gemisi almalisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada eskiden yeni çıkan amiral gemisi cihazlari herkes bir şekilde alabiliyordu suan iyice piyasayi perisan ettiler yok a serisi yok j serisi yok m serisi yok bilmem redmi serisi o su busu derken bu cihazlarda muhakkak bir yerinde eksikler oluyor, suanda yeni çıkan amiral gemisi cihaz alayim desen nerden baksan 10 000 lira yaptilar piyasayi boylelikle ara serileri sürdüler piyasaya aslinda ederi 1.000 olacak cihazi 2.000 yaptilar kagit üzerinde sisirdilerde sisirdiler kisaca millet kagit üzerinde tatmin olmak zorunda kaldi, amiral gemileri hayal oldu :(
Hocam eski amiral gemileri performans olarak iyi olsalar da pil ve tasarım olarak günümüzün gerisinden kalıyorlar. Eski bir amiral gemisi almak yerine günümüzün orta seviye telefonlarını tercih etmek daha mantıklı bence ki birçok teknoloji sitesi de bu şekilde düşünüyor. Orta segmentteki telefonların pahalılığının sebebi ise vergilerden kaynaklı. 200 dolara çıkan telefon vergisiz 1200 TL yapacakken vergiyle dolar fiyatının yanına bir tane 0 ekliyorlar resmen ve direkt 2000 lira oluyor. Markaların uygun fiyatlı telefonları var yani sizin anlayacağınız yurt dışında. Ama buraya gelince ellerinizden öper bir size bir de devlete telefon alıyorsunuz.

emre1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Mi 9 t dokunmatiginde sorun yaşayan kişiler duydum ekrana kendi kendine basması kendi kendine uygulamalara girmesi dokunması, vs. Youtıjede videosuda mevcut.. Bende alacaktım bunu duyunca kararsız kaldım fikirlerinizi söylerseniz sevinirim

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
4 aydır mi9t kullanıyorum. Tek yaşadığım kusur, konusurken aramayı kapatmak üzere ekrana döndüğümde ekteki ekranla karşılaşmam... Arada yapıyor desem çok iyimser görünecek ama değil. Genelde oluyor. smoking~~ Yine de severek kullanıyorum zira bana, merak ettiğim bir çok romu deneme imkanı veriyor açık kilidi sayesinde ve çok hızlı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-18-22-45-58-030_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-04-18-22-45-58-030_com.opera.browser.jpg
    135,2 KB · Görüntüleme: 21

gencaksoy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Akif
Cihazım
Mi5s
Konular
10
Redmi Note 8 Pro 64 gb Sipariş Verdim ilginiz için teşekkürler çok kararsız kaldım ama sonda mantıklı olan bu gibi geldi

Son düzenleme:
Üst Alt