Tavsiye 2000₺ Telefon Önerisi?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Yanlış yorum olmuş hocam. Note 8 pro sadece 60 fps seçeneği açık açık olmasıda bir şeyi farkettirmiyor yine 30 40 fps veriyor topu topuna poco x3 nfc superior rom + kernel ile 80 fps düşmeden 4vs4 tdm oynayabiliyorum arkadaşta corvusla denedik yine kernel koyduk onunki 55 fpsi geçmiyor 60'a zor dokunuyor tdmde
Valla hocam dediğim gibi amacım oyunda değil genellikle sosyal medya ve netflix gibi film izleme programlarında falan takılıyorum exen vs. bana sıkıntı yaşatmasın wifi bluetooth mobil veri gerçek anlamda çalışsın yeter :D

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam note 8 pronun Allah belasını versin cidden sıkıldım ya sürekli hep bir sorun telefondan oyun oynamam asla oyun için istemiyorum telefonu stabil olsun şarjı beni epey götürsün yeter tamamiyle bunları istiyorum bir telefondan ama bu note 8 proya çıkan tüm romlarda bir sorun yaşıyorum biri bildirim sorunu yaşatır biri konum biri başka bir şey sürekli bir bug var hani şöyle gerçekten stabil bir rom yok bulamadım henüz hatta buldum miui 11 Endonezya deodex ama o da çok pasif kalıyor arayüz olarak hiç kullandırmıyor telefonu ben xiaomi.eu tabanlı romlar kullanmak istiyorum açıkçası. Ona benzerde miui pro var fakat, o da ücretli yıllık 15 dolar az bir para ama yıllık olarak alması ve bunu zorunlu tutması hiç hoş değil :(
Miui pro kullandım ben bug dolu ücrete değmez. Poco ekran olarak daha iyi ama öyle aman aman bir fark da olmayacak. Benim eksi Note 8 Pro telefonumu anneme verdim, kardeşime X3 NFC aldım. İki cihaz da elimde var aslında. Ben 8 Pro kullanırken kendim global sürümü düzenleyip kullanıyordum. Böyle bir ihtiyaç varsa alın tabi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlış yorum olmuş hocam. Note 8 pro sadece 60 fps seçeneği açık açık olmasıda bir şeyi farkettirmiyor yine 30 40 fps veriyor topu topuna poco x3 nfc superior rom + kernel ile 80 fps düşmeden 4vs4 tdm oynayabiliyorum arkadaşta corvusla denedik yine kernel koyduk onunki 55 fpsi geçmiyor 60'a zor dokunuyor tdmde
Kernel ile uğraşacak vaktin varsa güzel tabi.
Arkadaşında boşuna denemişsin çünkü 60 hz yenileme hızına sahip bir telefon 60 fpsden fazla değere ulaşamaz. Ekran yenileme hızı eşit olsaydı 8 Pro için daha yüksek değerler görebilirdin yük altı performansı çok daha iyi çünkü.

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Kernel ile uğraşacak vaktin varsa güzel tabi.
Arkadaşında boşuna denemişsin çünkü 60 hz yenileme hızına sahip bir telefon 60 fpsden fazla değere ulaşamaz. Ekran yenileme hızı eşit olsaydı 8 Pro için daha yüksek değerler görebilirdin yük altı performansı çok daha iyi çünkü.
50 fps geçmiyordu onda cok nadir 60lara dokunuyordu hocam biliyorum 60 üstü görmediğini/göremeyeceğini

Üst Alt