Alış 2000 Lira Bütçem Var Telefon Arıyorum

devrimsel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
Realme 3 pro
Konular
0
Bu benim bakış açım ve tercihim, herkesin tercihi de kendisini bağlar ve başkaları saygı duymak durumundadır... Kimse beni neden mi 8 Se/lite tavsiye etmiyorsun diye yargılayamaz, bende başkalarını neden bu telefonu tercih ettin diye sorgulayamam... ;)

Katılıyorum hocam.

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
Eğer garanti sizin için dert değil ve de yazılımsal işlemler ile ilgili iseniz Mi 8 SE sizin için biçilmiş kaftan.
Donanımsal olarak RedMi Note 7 ve Mi 8 Lite dan çok daha üstün bir cihazdır. Sahibinden.com 'da 1500-1600 TL civarlarında ürünü bulabilirsiniz. Turan GSM ve Semers i tercih edebilirsiniz.

Eğer garanti sizin için önemli bir seçenek ise ve de yazılım ile uğraşmadan cihazınızı kullanmak istiyorsanız , Güçlü donanım ve şık tasarımı ile Yeni bir cihaz olan RedMi Note 7 tercih edilebilir.
MIUI Türkiye Destekli KVK Garantili RedMi Note 7 yi Cepport Mağazası ayrıcalığı ile bağlantıya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Diğer seçenekler olarak ise Hepsiburada, Amazon , GittiGidiyor gibi platformlarıda değerlendirebilirsiniz.

Şimdiden yapacağınız tercih ile alacağınız cihazınız hayırlı olsun hocam :)
Hocam şöyle söyleyeyim. Kuzenime alacağız. Kendime alsam sorunların üstesinden gelmeye çalışırım. TWRP rom gibi işlemlerden anlıyorum az çok.
Fakat kuzenime alacağımız için telefona bir şey oldu mu yazılımsal olarak uğraşmak istemiyorum.
Zaten alacağım ne unlocked ne rom uğraşmayacağım günlük kullanıcı zaten.
Eğer Mi 8 SE yazılımsal sorun çıkartabiliyor diyorsanız hiç girmeyeyim Mi 8 SE cihazına.

Garanti konusunda zaten her boka kullanıcı hatası dedikleri için gerek duymuyorum. Ha garantili ha garantisiz. Yine alıyorlar servis işlemi yüzünden.

Redmi Note 7 sıkıntısız diyorsanız direkt alalım onu yalnız nette bazı yerlerden 1700 attığınız linkte 2200. Tek fark garantili olması mı ?

Mesajınız ve kutlamanız için ayrıyeten teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu bütçe ile Daima Redmi Note 7'yi öneririm... Mi 8 Se veya Lite'nin forumdaki sayfasını gezerseniz sorun yumağı olmuş bir model gibi durduğu aşikar maalesef, sebebi de, global olmayan telefonları "uyanık" satıcıların getirip satmasıdır...

Migros'larda 1850 liraya Note 7 vardı, stoklar tükenmediyse araştırmakta fayda var.
yazılımsal sıkıntı çoksa mi 8 se ve liteda hiç girmeyeyim bu işe. Peki çin romunu globale çevirip satan kişilerin note 7si nasıldır oda yapar mı sıkıntı ?

Benim size tavsiyem ise Mİ9 SE global olucaktir. Fiyatinizi 300-400 TL daha arttirmaniz gerekicek tabiki.. ancak Hem Global versiyon hemde Mi9 Tasariminda bir telefon.
Eksisi ise kayit.
Suanlik kayit hakkinda kesin bilgi yok ancak yabanci forumlar snapdragon 700 serisinde İmei repair islemi mumkun diyor...
Ben yinede riske atmiyim diyorsaniz Mi8Se yerine Redmi note 7 alin.
kendime alsam Zenex hocamıza yollayıp yardım isterdim imei repair. :D

Anlaşıldı Redmi Note 7 alıyoruz o zaman.

Arkadaşlar Redmi Note 7 karar aldım. Yorumlara bakarak. Şimdi sizden son bir fikre ihtiyacım var.

Çinden getirilip global rom atılıp satılan cihaz mı ?
Yoksa global olarak gelen cihaz mı ?

Birde satıcı önerisi alabilirmiyim yorumlardakilerin dışında var ise.

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Redmi note7 4*64 aldık 1870 tl ye geçen hafta. Bu hafta aynı cihazın 4*128 1999tl düştü sitelere. Tavsiye edilir
link atarmısınız hocam

Son düzenleme:
Üst Alt