Yardım 2 Saniyede Bir Ses Kesilme Sorunu

Kellermenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
4
Şuan LineageOS kullanıyorum, bildiğim kadarıyla servis menüsü yok, numara ile girdim ancak servis menüsü açılmadı ancak şuan hiçbir sıkıntı yok gibi gözüküyor.

Tam olarak format data yapılmadığı için böyle bir problemin gerçekleştiğini düşünüyorum, Android 11'den 12'ye geçiliyor sonuçta. Yazdığım gibi Android 11 tabanlı stock rom yükledikten sonra tüm her şeyi wipe yaptıktan sonra güncel Android 12 stock firmware yüklendikten sonra tekrar tüm dataları wipe yapın, ardından custom ROM yüklerseniz sorun çözülür galiba.
Hocam android 12 yani MIUI 13xx firmware yüklendikten sonra (bu işlem de twrp den yapılıyor sanırım.) Tekrar wipe sonra Evo x rom sonra format Data. Doğrumudur hocam.telefonfa şuan MIUI 13.5.2 stock rom yüklü.

tezzjohn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tezcan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Hocam android 12 yani MIUI 13xx firmware yüklendikten sonra (bu işlem de twrp den yapılıyor sanırım.) Tekrar wipe sonra Evo x rom sonra format Data. Doğrumudur hocam.telefonfa şuan MIUI 13.5.2 stock rom yüklü.
MIUI 12 yükleyin isterseniz, ardından Android 12 firmware yükleyin, wipe işlemlerinin ardından Evo X ROM yükledikten sonra başka bir işleme gerek kalmaz.

Üst Alt