Yardım 2. KEZ BOOTLOADER KİLİDİ AÇMA KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİCEK VARMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Energy09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Üzeyir
Cihazım
Mı mix 2 s
Konular
2
MERHABA ARKADAŞLAR

DAHA ÖNCEDEN Mİ BOOTLOADER KİLİDİNİ AÇTIM ARKADAŞLAR SONRASINDA İSE Mİ FLASH TOOL İLE TEKRAR YAZILIM ATTIM VE ORDA ALTTA TÜM VERİLERİ TEMİZLE VE KİLİTLE SEÇENEĞİ İLE ATTIM VE SUAN BOOTLOADER KİLİDİNİ KİLİTLEDİM. SORUN ŞURDA ŞİMDİ NASIL AÇICAM BU KİLİDİ? FARKLI NUMARA İLE DENİYORUM AMA ANLAMADIM AÇILICAK MI AÇILMIYCAKMI YOKSA ÖNCEKİ NUMARA İLE BAŞVURUYU TEKRARLAMAM MI GEREK BİLGİSİ OLAN VARMI NASIL YAPICAZ BU İŞİ BİR EL ATIN YA KALDIK BÖYLE BİDE İŞİN KÖTÜSÜ ROM ÇİNCE :(

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
MERHABA ARKADAŞLAR

DAHA ÖNCEDEN Mİ BOOTLOADER KİLİDİNİ AÇTIM ARKADAŞLAR SONRASINDA İSE Mİ FLASH TOOL İLE TEKRAR YAZILIM ATTIM VE ORDA ALTTA TÜM VERİLERİ TEMİZLE VE KİLİTLE SEÇENEĞİ İLE ATTIM VE SUAN BOOTLOADER KİLİDİNİ KİLİTLEDİM. SORUN ŞURDA ŞİMDİ NASIL AÇICAM BU KİLİDİ? FARKLI NUMARA İLE DENİYORUM AMA ANLAMADIM AÇILICAK MI AÇILMIYCAKMI YOKSA ÖNCEKİ NUMARA İLE BAŞVURUYU TEKRARLAMAM MI GEREK BİLGİSİ OLAN VARMI NASIL YAPICAZ BU İŞİ BİR EL ATIN YA KALDIK BÖYLE BİDE İŞİN KÖTÜSÜ ROM ÇİNCE :(
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt