Sohbet 2.el Mi 9 mu, Sıfır Mi 10 Lite mı

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
İkisinde git gel yapıyorum öncelikle başka telefon önerecek olan olursa bu iki telefon arasında kaldım. 2.el mi 9 yakın bi tanıdığımda 3 ay kullanılmış garantisi var full kutulu sıfır hata çizik, hiç bi sorunu yok ya da sıfır mi 10 lite mı alsam.
Not: Mi 10 lite garantisiz imeili alacağım
Redmi sevmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neden böyle bi konu açtım tabii ki mi 9 daha iyi ama biri daha yeni, verilecek destek vs o yüzden açtım bu konuyu

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sıfır Mi 10 Lite tercih edebilirsiniz. (Daha Güncel bir Cihaz ve Daha iyi bir Batarya)
Mi 9 güçlü işlemci evet ancak güncelliğini kaybediyor. Tercih sizin. Şimdiden Hayırlı Olsun

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Başka cihazla karşılaştırsanız güncel olanı alın derdim ama bence Mi 9 alın. Maalesef Mi 10 Lite'a hiç custom rom yok. Bu da demek oluyor ki Xiaomi cihazı android 11'de mi bıraktı 12ye hiç bir şekilde güncelleyemeyeceksiniz. Sadece xiaomi'nin gönderdiği yazılımı kullanmak zorunda kalacaksınız. Ben de bu cihazın 50x zoomlusunu çok araştırdım alacaktım da ama sırf bu sebepten almadım tercihimi mi note 10 lite'dan yana kullandım.

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Başka cihazla karşılaştırsanız güncel olanı alın derdim ama bence Mi 9 alın. Maalesef Mi 10 Lite'a hiç custom rom yok. Bu da demek oluyor ki Xiaomi cihazı android 11'de mi bıraktı 12ye hiç bir şekilde güncelleyemeyeceksiniz. Sadece xiaomi'nin gönderdiği yazılımı kullanmak zorunda kalacaksınız. Ben de bu cihazın 50x zoomlusunu çok araştırdım alacaktım da ama sırf bu sebepten almadım tercihimi mi note 10 lite'dan yana kullandım.
Zaten kullanacağım rom belli, miui severim eu kullanırım

Üst Alt