Yardım 2.Alan virüs ve güvenlik

Katniss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Oppo find x
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12.0.5 Global kararlı
Telefon Modeli
Mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
2.alanda modlu uygulama kullanmak istiyorum. Sistem bu tür uygulamaları virüs (Truva atı) olarak algılıyor. Mod yapımcıları ne kadar virüs değil dese de insan şüpheleniyor. Merak ettim durum eğer bu uygulama gerçekten virüs ise 1. yani orijinal alana erişebilir mi ya da sisteme, kök dizinine erişebilir mi?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
2.alanda modlu uygulama kullanmak istiyorum. Sistem bu tür uygulamaları virüs (Truva atı) olarak algılıyor. Mod yapımcıları ne kadar virüs değil dese de insan şüpheleniyor. Merak ettim durum eğer bu uygulama gerçekten virüs ise 1. yani orijinal alana erişebilir mi ya da sisteme, kök dizinine erişebilir mi?
Bilinen mod yapımcıları böyle bir şey yapmaz ama yinede eşeği sağlam kazığa bağlamak isterseniz kullanmayın derim.
Bankacılık işlemleri vs yapılıyor ise cihaz ile kesinlikle uzak durun

Oyla:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam modlu uygulama farklı imzaya sahip olduğundan öyle görünüyor elbet her geliştiricinin sistemi farklı. Bir uygulamanın 2 farklı geliştiricisinin dosyasını tarattığım zaman birinde 6 adet virüs algılanırken diğerinde 2 tane görünüyor bu tamamen yapım farkı. 2.alan sanal da sistem olarak düşünün erişimi olmaz. Ben hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım kullanacağınız uygulamalar nedir ?

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Katniss, evham yapıyorsunuz diyemem. Pano erişimi yeterlidir kötü niyetli yazılım için, pano erişimi içinde root gerekmez.

Oyla:

Katniss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Oppo find x
Konular
5
Hocam modlu uygulama farklı imzaya sahip olduğundan öyle görünüyor elbet her geliştiricinin sistemi farklı. Bir uygulamanın 2 farklı geliştiricisinin dosyasını tarattığım zaman birinde 6 adet virüs algılanırken diğerinde 2 tane görünüyor bu tamamen yapım farkı. 2.alan sanal da sistem olarak düşünün erişimi olmaz. Ben hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım kullanacağınız uygulamalar nedir ?
Lulubox mobile legends

Oyla:
Üst Alt