Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

SpectrumWolf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rafi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
16
Telefonumda yüklü olan sürüm: 9.5.8.0 EU Stabil
Android sürümü: 8.0
Root: Evet
BL kilidi: Açık
Magisk sürümü: 20.4

Camera apiyi açtığım halde telefonuma yüklediğim 10 kameradan 7 si çalışmıyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum yada yanlış bişeler mi yüklüyorum bilemedim bazıları açılmadan hata veriyor bazıları fotoğrafı işlerken hata veriyor(bu arada fotoğraflar kaydedilmiyor) bazıları ise açıldığı halde donuyor.

" " linkteki kamerayı kurduğumda direk çalıştı fakat sizin anlattığınız kadar özelliği bulunmuyor. Mod ile .apk kurulumu farklı sanırım. Farz edelim telefonumda sadece root ve magisk yüklü bu durumda güncel olan modu/kamerayı yüklemem için;
- Magiskten (RevOs ve MiuiPro hariç diğer Miui sürümleri için) şu modülü yükleyip, (18.08.20) bu kamerayı kursam olur mu yoksa 6.1 Oreo ve Pie Google Camera Apk (10.04.20) bu kamerayı mı kurmalıyım? İyice kafam karıştı :')

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Telefonumda yüklü olan sürüm: 9.5.8.0 EU Stabil
Android sürümü: 8.0
Root: Evet
BL kilidi: Açık
Magisk sürümü: 20.4

Camera apiyi açtığım halde telefonuma yüklediğim 10 kameradan 7 si çalışmıyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum yada yanlış bişeler mi yüklüyorum bilemedim bazıları açılmadan hata veriyor bazıları fotoğrafı işlerken hata veriyor(bu arada fotoğraflar kaydedilmiyor) bazıları ise açıldığı halde donuyor.

" " linkteki kamerayı kurduğumda direk çalıştı fakat sizin anlattığınız kadar özelliği bulunmuyor. Mod ile .apk kurulumu farklı sanırım. Farz edelim telefonumda sadece root ve magisk yüklü bu durumda güncel olan modu/kamerayı yüklemem için;
- Magiskten (RevOs ve MiuiPro hariç diğer Miui sürümleri için) şu modülü yükleyip, (18.08.20) bu kamerayı kursam olur mu yoksa 6.1 Oreo ve Pie Google Camera Apk (10.04.20) bu kamerayı mı kurmalıyım? İyice kafam karıştı :')
6.1 yazan sizin android sürümünüze uygun olan ama isterseniz güncel olan blacksonu da deneyebilirsiniz. O ilk başta kurdum dediğiniz gcam'ın, dediğim modlarla alakası yok. Her gcam'ın kendine has özellikleri var.

stormgonsalez42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhaba 97 sayfayı okuyamadım mi6 cihazım var MIUI 11.06 yüklü. Root attım telefona gcam nasıl kurabilirim? magiske baktım ama modüler gibi bieşy göremedim. o yüzden soruyorum.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Merhaba 97 sayfayı okuyamadım mi6 cihazım var MIUI 11.06 yüklü. Root attım telefona gcam nasıl kurabilirim? magiske baktım ama modüler gibi bieşy göremedim. o yüzden soruyorum.
97 sayfayı okumak yerine konunun içeriğini okumaya ne dersiniz?

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Ben modulu kurup yeniden baslatiyorum, ama magisk icinde modul gorunmuyor, ve kamera acilamadan kapaniyor.

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
şu telefonun tek sorunu kamerası ve bu Gcam işi çözmüş gibi görünüyor. bunu kullanabilmek için cihazımda neler yapmam gerekiyor?

BL kapalı ve KARARLI rom yüklü, yani cihaz bakir

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
şu telefonun tek sorunu kamerası ve bu Gcam işi çözmüş gibi görünüyor. bunu kullanabilmek için cihazımda neler yapmam gerekiyor?

BL kapalı ve KARARLI rom yüklü, yani cihaz bakir
bl kilidini açıp tercihen custom rom kurduktan sonra root atıp camera2api yi aktif etmeniz lazım

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
bl kilidini açıp tercihen custom rom kurduktan sonra root atıp camera2api yi aktif etmeniz lazım
bu telefondan önce samsung s4 kullanıyordum onda custom romları dibine kadar kullanmıştım, mi 6 yı ilk çıktığı gün aldım o günden beri hiç dokunmadım. o yüzden bana rootsuz ve twrpsiz bir işlem lazım, o da yok :)

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
Merhaba,
Gcam ile çekmiş olduğum videolar bazı galeri uygulamalarında(Google Galeri) gözükmüyor, bu konuda bilgisi olan var mı?

Üst Alt