Soru 1500 TL kadar yurtdışı telefon taviyeleri

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba forum üyeleri iyi forumlar.
Şuan aklımda poco x3(4gb ram) redmi 9t(4gb ram) var.Speed incelemelerine baktığımda 9t önde görünüyor ama tabi kullacı yorumlarını da bakmak gerek.Kullanan hocalarım eksi artı yönlerini belirtebilir mi rica etsem.Ve birde bu fiyata kadar yurtdışı telefon önerilerine açığım

Telefondan öncelikli beklenenler
Stabil olması .Rom vs işlemleri olmayacak orijinal romda kalıcak

Son düzenleme:

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
redmi note 7 pro aldım ben batarya bomboş geldi birşeyler olduğundan şüphe ettim ama neyse dedim sonra imeı işi falan filan derken OTA güncelleme olmayınca custom rom pixel o bu denedim şimdi mi flash ile global yükledim falan kısaca batarya dayanması işi sıkıntı kalibrasyon için uğraşıyorum doldur/boşalt yap falan dediler herkese soruyorum hangi rom ne kullanayım diye sağlıklı bir cevap almadım ya bana denk geldi yada telefonun kronik sorunu değişik işler işte maalesef

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
redmi note 7 pro aldım ben batarya bomboş geldi birşeyler olduğundan şüphe ettim ama neyse dedim sonra imeı işi falan filan derken OTA güncelleme olmayınca custom rom pixel o bu denedim şimdi mi flash ile global yükledim falan kısaca batarya dayanması işi sıkıntı kalibrasyon için uğraşıyorum doldur/boşalt yap falan dediler herkese soruyorum hangi rom ne kullanayım diye sağlıklı bir cevap almadım ya bana denk geldi yada telefonun kronik sorunu değişik işler işte maalesef
Redmi note7 bende kullandım kronik hataları var

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Poco x3 her türlü redmi 9t den iyi de yurt dışı fiyatı 1500 değil diye biliyorum.Bütçenizi hiç aşamam diyorsanız yurt dışı redmi note 8 o fiyattı sanırım.

FatihAlper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Alınacak olarak bilmiyorum fakat Redmi Note 10 almayın diyorlar. IMEI işlemi sıkıntılıymış baya. Google'da Redmi Note 10 IMEI yazarsan çıkar zaten.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Alınacak olarak bilmiyorum fakat Redmi Note 10 almayın diyorlar. IMEI işlemi sıkıntılıymış baya. Google'da Redmi Note 10 IMEI yazarsan çıkar zaten.
Evet kilit sorunu varmış fiyatı da bütçeyi aşıyor malesef

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
emo1616 vallahi artık bilmiyorum ama şansını dene bakalım ama ben (şuanda) olsam 9t alır geçerdim Yes~~

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Poco x3 her türlü redmi 9t den iyi de yurt dışı fiyatı 1500 değil diye biliyorum.Bütçenizi hiç aşamam diyorsanız yurt dışı redmi note 8 o fiyattı sanırım.
Belirttiğim fiyata iki telefonuda bulmaktayım ama kullanıcı yorumlarını görmek isterim.İki telefonunda tek farkı kamera sadece ve her özeliikleri aynı sadece score puanı poco m3 bi tık yüksekte.İzlediğim speed videolarında bi tık geriden geliyor poco ama

FatihAlper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Evet kilit sorunu varmış fiyatı da bütçeyi aşıyor malesef
Hocam yarın ya da öbür gün elime redmi note 9 ulaşacak. Sıkıntısı olmazsa inceleyip paylaşayım sizinle. Ben 1650 Tlye almıştım. Yine yurtdışı tabi.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Belirttiğim fiyata iki telefonuda bulmaktayım ama kullanıcı yorumlarını görmek isterim.İki telefonunda tek farkı kamera sadece ve her özeliikleri aynı sadece score puanı poco m3 bi tık yüksekte.İzlediğim speed videolarında bi tık geriden geliyor poco ama
Konuya poco x3 yazmışsınız o yüzden dedim.

Üst Alt