Yardım 13T Direnç İşlemi Yaptıranlar ve Düşünenler

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14 GLOBAL
Telefon Modeli
13T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar yakın bi arkadaşımın akrabası yaşadığım şehirde güvenilir telefon tamircilerindenmiş bende 1 hafta önce 13T modelini almıştım ve her ne kadar bu direnç işlemi içime sinmesede bu gün direnç kayıt yaptırmak için bu arkadaş ile görüştüm ve bana bir süre daha beklememi söyledi 13T'lerde şuan direnç değişiminde şebeke sorunları oluşuyormuş bir süre daha bekle daha sonra yapalım sorun çıkmasın dedi dediğim gibi içime zaten hiç sinmiyordu sinmediği gibi birde bu aklıma takıldı illa bir aksilik çıkacak ya :) daha önce bu modele yaptıran oldumu aranızda her hangi bir sorun yaşayan varmı çok merak ettim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Direnç yapan hocalarımız var, henüz hiçbiri şebeke sorunu olduğunu söylemedi. Başka bir cihazla karıştırmış olmasın tamirci? Redmi Note 13'lerin Çin sürümlerine Global kurulunca şebeke sorunu oluyor mesela, öyle bir şeyle karıştırmış olmasın? 🤔

Oyla:

zaho66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zahid
Cihazım
redminote13P+
Konular
5
Hocam ben de Redmi Note 13 Pro Plus 5 g var global hint olan ona direnç atılması sorun teşkil etmez sanırım

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam ben de Redmi Note 13 Pro Plus 5 g var global hint olan ona direnç atılması sorun teşkil etmez sanırım
Direnç ile sıkıntı yaşayan tek cihaz bildiğim kadarıyla Note 12 Pro 5G, onun da NFC çalışmama sorunu olduğundan dolayı. Xiaomi 13T ve Redmi Note 13 Pro Plus yeni cihazlar, herhangi bir sıkıntı duymadım henüz iki cihaz için de. 🤔

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Direnç ile sıkıntı yaşayan tek cihaz bildiğim kadarıyla Note 12 Pro 5G, onun da NFC çalışmama sorunu olduğundan dolayı. Xiaomi 13T ve Redmi Note 13 Pro Plus yeni cihazlar, herhangi bir sıkıntı duymadım henüz iki cihaz için de. 🤔
Hocam o NFC sorunu yanlış k direnç takmalarından kaynaklanıyor
82k kullanıp cihazı Hint yapıyorlar, global için yani nfc vs herşeyin çalışması için 66k direnç takılması lazım.

Oyla:

zaho66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zahid
Cihazım
redminote13P+
Konular
5
Herkese teşekkürler bilgiler için

Oyla:

talhasahin66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
16
Arkadaşlar yakın bi arkadaşımın akrabası yaşadığım şehirde güvenilir telefon tamircilerindenmiş bende 1 hafta önce 13T modelini almıştım ve her ne kadar bu direnç işlemi içime sinmesede bu gün direnç kayıt yaptırmak için bu arkadaş ile görüştüm ve bana bir süre daha beklememi söyledi 13T'lerde şuan direnç değişiminde şebeke sorunları oluşuyormuş bir süre daha bekle daha sonra yapalım sorun çıkmasın dedi dediğim gibi içime zaten hiç sinmiyordu sinmediği gibi birde bu aklıma takıldı illa bir aksilik çıkacak ya :) daha önce bu modele yaptıran oldumu aranızda her hangi bir sorun yaşayan varmı çok merak ettim.
Banada aynı sekilde beklememi söylediler bende alalı 2 buçuk hafta oluyor sizin telefonunuzun performansı nasıl hiç takıldıği oluyormu ?

Oyla:
Üst Alt