Yardım 13 pro 5g çin versiyon alinirmi

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Arkadaşlar merhaba redmi note 13 pro 5g almak istiyorum ama globall versiyon çok az hemde pahalı çin versiyon var heryerde band 20 yok bu versiyonda. Birde bootloader kilidi açılırken sorun oluyor diyorlar çekin gücünde siminti yaşayan varmı birde fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bootloader normal şekilde açılmadığı doğru. Çin model cihazlarda eksik bandlar olduğu da doğru. Her zaman global model tercih etmeye çalışın.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Hocam ben kullanıyorum bl kilidini yetkili hesapla açtırabilirsin anca ama çekim konusunda bı sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar güzel cihaz

2312CRAD3C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aykuticmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykuticmez
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Bende çin redmi note 13 pro 5g kullanıyorum benimkinde kilidi açık geldi ve fake rom yüklüydü. Kendim global rom yukledim. Şehir merkezinde olduğumdan şebeke çekim sorunu hiçbir zaman olmadı. Tavsiyem CE etiketi ilan global sürümünü alman. Telefondan ben memnunum ama keşke biraz daha bekleyip global alsaymisim diyorum.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Globallerin fiyatı 13t ile yarışıyor 😀😀 suan

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef İstanbul'da global 13 5g yol

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Malesef İstanbul'da global 13 5g yol
İnternet?
Bende çin redmi note 13 pro 5g kullanıyorum benimkinde kilidi açık geldi ve fake rom yüklüydü. Kendim global rom yukledim. Şehir merkezinde olduğumdan şebeke çekim sorunu hiçbir zaman olmadı. Tavsiyem CE etiketi ilan global sürümünü alman. Telefondan ben memnunum ama keşke biraz daha bekleyip global alsaymisim diyorum.
Siz şanslıymışsınız hocam.
Arkadaşlar merhaba redmi note 13 pro 5g almak istiyorum ama globall versiyon çok az hemde pahalı çin versiyon var heryerde band 20 yok bu versiyonda. Birde bootloader kilidi açılırken sorun oluyor diyorlar çekin gücünde siminti yaşayan varmı birde fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar
Çekinti gücünde Vodafone değil isen sadece yayla gibi yerlerde sıkıntı yaşayabilirsin. Onun dışında şehir merkezinde felan tam tersi etki de yapabilir internetin hızlanabilir. Ancak bootloader açılmıyor ben yetkili hesap pahalı ben ingilizce kullanırım diyorsan ve şehir merkezindeysen al derim.

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Bootloader normal şekilde açılmadığı doğru. Çin model cihazlarda eksik bandlar olduğu da doğru. Her zaman global model tercih etmeye çalışın.
Az önce geçiş yaptım bu cihaza. Bl kilit açıldı diyor ancak fake rom yüklü. Community ile başvurdum ancak geliştirici seçeneklerinde hesap ekleyemiyorum. Bunun için ne çözüm önerisiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Az önce geçiş yaptım bu cihaza. Bl kilit açıldı diyor ancak fake rom yüklü. Community ile başvurdum ancak geliştirici seçeneklerinde hesap ekleyemiyorum. Bunun için ne çözüm önerisiniz
Ücretli unlock

Üst Alt