Karşılaştırma 12T vs 12T Pro

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
12T Artıları ( işlemcisinden ötürü kayıt )

12T Pro Artıları ( Kamera )

Sizce hangisini almalıyım?

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
12T henüz kayıt çıkmadı ama 12T Pro için kayıt mevcut. Buna göre değerlendirin derim. Bütçe sıkıntısı yoksa kesinlikle pro. Bütçe kısıtlıysa 12T de çok güzel cihaz.

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
12T pro'da kayıt için anakartı kesiyorlar dirence ulaşmak için bu yüzden çok sıkıntı. Hangi telefoncu ile konuştuysam direncin randıman vermediğini ve anakartı kesmenin telefonda ısınma sorunlarına yol açtığını söyledi. Şahsen bana göre 12T nin işlemcisi gayet yeterli call of duty mobile'de 120fps sorunsuz alıyorum telefonu daha fazla yük altına da sokamayız zaten soksak da altından kalkar. Kayıt için telefonun içinin açılmasını isteyen varsa kendi kararıdır bana göre 12T güçlü bir telefon. Kamera konusunda da megapikselin telefonlarda önemli olmadığını reklam aldatmacası olduğunu biliyoruz sonuç olarak iPhone'da 12mp kamera var ama anroidlerden daha kaliteli çekiyor.

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
12T pro'da kayıt için anakartı kesiyorlar dirence ulaşmak için bu yüzden çok sıkıntı. Hangi telefoncu ile konuştuysam direncin randıman vermediğini ve anakartı kesmenin telefonda ısınma sorunlarına yol açtığını söyledi. Şahsen bana göre 12T nin işlemcisi gayet yeterli call of duty mobile'de 120fps sorunsuz alıyorum telefonu daha fazla yük altına da sokamayız zaten soksak da altından kalkar. Kayıt için telefonun içinin açılmasını isteyen varsa kendi kararıdır bana göre 12T güçlü bir telefon. Kamera konusunda da megapikselin telefonlarda önemli olmadığını reklam aldatmacası olduğunu biliyoruz sonuç olarak iPhone'da 12mp kamera var ama anroidlerden daha kaliteli çekiyor.
12T nin kamera performansı nasıl hocam? Ben pek oyun falan oynamam o yüzden işlemci pek önemli değil ama güçlü bir işlemcisi var. Bir sorum da global olduğunu nasıl anlayacağız bu cihazın?

Direnç ile ilgili yazdığınız problemler yüzünden 12t prodan vazgeçmiştim hocam.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
cc9 prodan 12t ye gecmeyi dusunuyorum, kullananlar tavsiye eder mi ? gelen olarak oyun oynayacagim

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
12T nin kamera performansı nasıl hocam? Ben pek oyun falan oynamam o yüzden işlemci pek önemli değil ama güçlü bir işlemcisi var. Bir sorum da global olduğunu nasıl anlayacağız bu cihazın?

Direnç ile ilgili yazdığınız problemler yüzünden 12t prodan vazgeçmiştim hocam.
Arka kamerası iyi ama ön kamerasının düşük ışık performansını beğenmedim belki de iPhone ile karşılaştırdığım için ama piksel piksel çıkıyor yeterli ışık yoksa onun haricinde arka kameraları beni tatmin etti.

omrglgen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
8
12t çok iyi cihaz,ben çok memnunum

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
dün cc9pro dan 12t ye geçtim kamera hariç memnunum suanlık hızlı ve akıcı çalışıyor, oyun vs için alınabilir ama fotograf için almanızı önermem.

Üst Alt