Oyun 12T MIUI 14 GameTurbo

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Merhabalar telefonu birkaç aydır kullanıyorum, genel anlamda bir problem yaşamadım oyun ve genel performansları gayet iyi bence. Dün MIUI 14 güncellemesini yaptıktan sonra gameturbo uygulamasının kaybolduğunu gördüm. Normalde hep oradan açıp oynuyordum işe yarar bir şey mi yoksa sadece görüntü için yapılmış bir şey miydi bilmiyorum. Güncelledikten sonra nereden tekrar aktifleştirebilirim bilen var mı? Yoksa gereksiz birşeydide komple kaldırıldı mı acaba merak ettim.

alperenby19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi8 SE
Konular
2
Merhabalar telefonu birkaç aydır kullanıyorum, genel anlamda bir problem yaşamadım oyun ve genel performansları gayet iyi bence. Dün MIUI 14 güncellemesini yaptıktan sonra gameturbo uygulamasının kaybolduğunu gördüm. Normalde hep oradan açıp oynuyordum işe yarar bir şey mi yoksa sadece görüntü için yapılmış bir şey miydi bilmiyorum. Güncelledikten sonra nereden tekrar aktifleştirebilirim bilen var mı? Yoksa gereksiz birşeydide komple kaldırıldı mı acaba merak ettim.
Bende yeni güncelleştirme yaptım game turbo duruyor yerinde. Ama şöyle bir sorunum var wifi yokken 4.5g de internet ve SMS kullanamıyorum şuanda. Sende var mı?

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Bende yeni güncelleştirme yaptım game turbo duruyor yerinde. Ama şöyle bir sorunum var wifi yokken 4.5g de internet ve SMS kullanamıyorum şuanda. Sende var mı?
Kontrol ettim şimdi hocam wi-fi veya mobil veride herhangi bir sıkıntı gözükmüyor bende sadece game turbo kayboldu onu anlamadım nedendir

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Game turbo da bende de sıkıntı var oyunu alta alıp tekrar girince game turbo geliyor ama hızlandırır dedikten sonra tekrar kapanıyor 13 de iken de böyleydi 14 de de

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
guvenlik uygulamasinin icinde var mi bak guncel surumu apk olarak bulup tekrar yukleyebilirsin bence

Ekli dosyalar

• IMG_20230301_195536.jpg
    IMG_20230301_195536.jpg
    417,9 KB · Görüntüleme: 14

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Kontrol ettim şimdi hocam wi-fi veya mobil veride herhangi bir sıkıntı gözükmüyor bende sadece game turbo kayboldu onu anlamadım nedendir
Güvenlik uygulamasını aç en altta game turbo var ordan açıp ayarlarından simge oluşturabilirsiniz

Üst Alt