Diğer 12 Ultra'ya HyperOS gelmiyor

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Bu sabah xiaomi.eu hyperos stable rom paylaştı 1.0.4 Multilang şeklinde indirdim kurdum bir kac uygulama dil çevirisi eksik bir kaçta hata var deniyorum simdilik

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Geceden sabaha kadar kurcalama sonucu hyperos için erken olduğunu anladım multilang yapmislar fakat mesajlar komple ingilizce bir çok yerde çeviri yok cihaz virüs taramasindan geçemiyor. Beğendiğim kisimlara gelirsek hesap makinası ve kamera güzel olmuş ram ilavesi 4 GB 6 GB ve 8 GB şeklinde yapmışlar sonuç olarak eurom 14.0.15.0 geri döndüm

leventtaka61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LEVENT
Cihazım
SMART 6
Konular
2
Bu forumda hem çok seviyeli yazı dili kullanan insanlar var. ( Ki hepsine selam olsun, iyi ki varlar! )
Hem de düzeysiz ve düzensiz bir dille yazanlar var. Umarım nezaket üstün gelir.

Levent hocam güncellemeler parça parça dağıtılıyor. Sizin cihazınıza da gelir mutlaka. Önemli olan düzgün bir güncelleme olması. Erken gelen ama içi hatalarla dolu güncelleme sadece pişmanlık getirir.
Merbaha bak halen gelmedi güzel kardesim, parça marca yok adamlar yok saydı resmen. Sen olayı üslupla geciatirdin ama halen aynı noktadayız

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merbaha bak halen gelmedi güzel kardesim, parça marca yok adamlar yok saydı resmen. Sen olayı üslupla geciatirdin ama halen aynı noktadayız
Arkadaşımız üslübla geçiştirme yapmamış, çok doğru ve yerinde bir yorum yapmış ve sizin de yazma şekliniz bu yorumu doğrular nitelikte olmuş.
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

Sorunuza cevap olarak; Bu cihaz Global üretilmiş bir cihaz değil, Çin cihazı olduğu için güncelleme de haliyle Çin bölgesine veriliyor. Aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

zozukx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nezire
Cihazım
k20pro
Konular
0
Hyperos şubattan beri var 15 nisanda güncelleme geldi. Birkaç haftaya bi güncelleme daha alacak. Siz fake rom kullanıyorsunuz bu yüzden güncelleme sizde gözükmüyor. 15 inden sonra 25 nisanda multi dil rom var onu yükleyin. Harika bir sürüm.

Üst Alt