Yardım 12 pro 5g güncelleme yardım !

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
arkadaslar cihaz 12 pro5g 14,0,3,0 smomıxx güncellemesi var imei atılmadı modeli 22101316g galiba global
ben buna simdi farklı rom yüklesem telefona bisey olurmu android 12 (13)e nasıl cıkarırım
üzerinde gelen yazılıma güncelleme gelmiyor ne hikmetse bende bunu yükledim kurtuldum bot kilidiniz açıksa bunu yükleyin harika bir yazılım bu

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
üzerinde gelen yazılıma güncelleme gelmiyor ne hikmetse bende bunu yükledim kurtuldum bot kilidiniz açıksa bunu yükleyin harika bir yazılım bu
Üzerinde fake rom olduğu için güncelleme gelmiyor. SMOMIXN kodlu bir rom mevcut. Orijinal rom SMOMIXM oluyormuş. İki romu da karşılaştırırsanız nedir bunlardaki durum? Hangisi daha performanslı sizce?

Lvntclkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
5g için de geçerlimi bu rom üstad

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
hangi rom avantajlı ruby için ?

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
hangi rom avantajlı ruby için ?
Hepsinin kendine göre avantajları var. TR rom mesela daha çok Türkiye'ye yönelik. Global rom ise genelgeçer bir rom, güvenlik ve yazılım güncellemeleri sık gelir ama Google'ın koyduğu şartlar var, Arama ve Mesaj uygulamaları gibi. Hepsinden azar azar ortaya, Global rom oluyor yani. Yok ben Mi Arama ve Mesaj uygulamasını istiyorum, sade olsun, Google uygulamalarını gerektiğinde ben yüklerim diyene + Türkçe olsun, ufak tefek güncelleme gelmesin, arada bir gerekli güncellemeler gelsin diyene Endonezya romu biçilmiş kaftan. Tayvan da Endonezya'ya benziyor. Çin Romu daha çok Çin'e yönelik, oranın yerellikleri de var, güzel ama Türkçe yok. Hindistanda ise yine yerel biraz, NFC yok. Direnç atıldığı için NFC çalışmayan telefonlara genelde hindistan yüklerler ki NFC diye bir şey hiç olmasın cihazda.

Arama ve Mesaj uygulamaları Google da olur diyorsanız TR ya da Global. Yok onlar önemli derseniz Endonezya.

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
Hepsinin kendine göre avantajları var. TR rom mesela daha çok Türkiye'ye yönelik. Global rom ise genelgeçer bir rom, güvenlik ve yazılım güncellemeleri sık gelir ama Google'ın koyduğu şartlar var, Arama ve Mesaj uygulamaları gibi. Hepsinden azar azar ortaya, Global rom oluyor yani. Yok ben Mi Arama ve Mesaj uygulamasını istiyorum, sade olsun, Google uygulamalarını gerektiğinde ben yüklerim diyene + Türkçe olsun, ufak tefek güncelleme gelmesin, arada bir gerekli güncellemeler gelsin diyene Endonezya romu biçilmiş kaftan. Tayvan da Endonezya'ya benziyor. Çin Romu daha çok Çin'e yönelik, oranın yerellikleri de var, güzel ama Türkçe yok. Hindistanda ise yine yerel biraz, NFC yok. Direnç atıldığı için NFC çalışmayan telefonlara genelde hindistan yüklerler ki NFC diye bir şey hiç olmasın cihazda.

Arama ve Mesaj uygulamaları Google da olur diyorsanız TR ya da Global. Yok onlar önemli derseniz Endonezya.
teşekkür ederim cevabınız için :)

yalcinyavuzweb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yalçın
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
iş güvenliği uzman
Konular
0

eu rom için ne söyleyebilirsiniz?

Üst Alt