Çözüldü 12.5.3.0 eea hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhaba 12.5.2.0 eea sürümünden 12.5.3.0 eea sürümüne güncelledim cihaz açıldığı zaman ana ekran siyah ve ayarlar kısmı da aşağıdaki gibi görünüyor 1 dakika içinde de telefon kapanıp twrpye atıyor. Bu konuda hiçbir yerde bilgi bulamadım, şansımı denemek için 12.5.2.0 sürümünü tekrar kurdum onda da boot ekranında kapanıyor. Endonezya 12.5.30 denedim o da açılıyor aynı hatayı verip 1 dakika içinde kapanıyor. Temiz kurulum yaparsam düzeleceğini düşünüyorum ama son dakikaya kadar cihazı sıfırlamak istemiyorum bilgi sahibi olan var mı ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Romlar arası geçişte hocalarımız her zaman temiz kurulum önermekte. Temiz kurulum harici çözüm olacağını düşünmüyorum hocam.

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Romlar arası geçişte hocalarımız her zaman temiz kurulum önermekte. Temiz kurulum harici çözüm olacağını düşünmüyorum hocam.
Evet hocam bu doğru, zamanında global'in üstüne eea kurduğumda hiçbir hata almamıştım ama şimdi güncelleme yapınca böyle bir sorun oldu.
Sıfırlamadan çözüleceğini ben de düşünmüyorum ama zamanım var bir sorayım demiştim, şuan mecburen sıfırlayıp tekrar kurulum yapacağım.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Stok romlar arası sıfırlamadan geçiş yok zaten. Şifrelemeyi iptal ederek geçiyorsanız kendiniz hatalara davet açıyorsunuz demektir. Sıfırdan kurulum yapmanız gerekmekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt