Yardım 11t uzaktan sürüm düşürebilecek var mı

etaner9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10s
Konular
3
Merhaba, 13 sürümünden 12.5 e geri çekmek istiyorum. Yardımcı olabilecek olan varsa ücretini de veririm.

benim24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi11t
Konular
5
Merhaba, 13 sürümünden 12.5 e geri çekmek istiyorum. Yardımcı olabilecek olan varsa ücretini de veririm.
neden çekmei istiyorsun acaba bnde de global m11t var ime gider die 12.5 duruyorum sence nasıl 12.5 batarya yönünden olsun

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
IMEI düşer hocam
Şöyle izah edeyim sürüm düşürme format vs işlemler direnç değişimi yapılmadan IMEI atılırsa düşer masrafı çok olduğu için genelde direnç değişimi yapılmadan IMEI atılıyor haliyle yazılım değişikliği sonrası IMEI düşüyor yani sürüm düşürme olur ama IMEI attırmak gerekir yeniden

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
neden çekmei istiyorsun acaba bnde de global m11t var ime gider die 12.5 duruyorum sence nasıl 12.5 batarya yönünden olsun
Sakın yükselte telefonun orjinal kendisiyle gelen romu herzaman daha iyidir miui 13.05 deyim cok sorunlu instagramda bile donma takılma var tüm testleride yaptım fazla sarj yiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI düşer hocam

Şöyle izah edeyim sürüm düşürme format vs işlemler direnç değişimi yapılmadan IMEI atılırsa düşer masrafı çok olduğu için genelde direnç değişimi yapılmadan IMEI atılıyor haliyle yazılım değişikliği sonrası IMEI düşüyor yani sürüm düşürme olur ama IMEI attırmak gerekir yeniden
Efs yedegini fln alsam olmazmı

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Sakın yükselte telefonun orjinal kendisiyle gelen romu herzaman daha iyidir miui 13.05 deyim cok sorunlu instagramda bile donma takılma var tüm testleride yaptım fazla sarj yiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Efs yedegini fln alsam olmazmı
Mtk işlemcilerde efs yedeği yok hocam

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
13 de 0.9 iyi onun güncellemesi yok mu ?
Ben şu an MIUI 14 deyim şuan çok memnun kaldım ya biraz daha bekleyin MIUI 14 dü yada 13 için 0.9 olan sürümü yükleyiniz diyeceğim ama yine de siz bilirsiniz

Üst Alt