Yardım 11T pro MIUI 14 Güncelleme Sonrasında Kendi kendine kapanıyor

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1
Arkadaşlar herkese merhaba.11T pro cihazıma 2 gün önce MIUI 14 geldi guncelledim.Telefonum sanırım donup kapanıyor gün içerisinde.Sebebini bilmiyorum.Yurt dışı cihaz daha kayıtlı da değil.Aldigimdan beri ilk defa böyle birşey yaşıyorum.Az önce görüşme yaptım.Sensorden dolayı heralde ekran açılmadı ve kapandı

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba.11T pro cihazıma 2 gün önce MIUI 14 geldi guncelledim.Telefonum sanırım donup kapanıyor gün içerisinde.Sebebini bilmiyorum.Yurt dışı cihaz daha kayıtlı da değil.Aldigimdan beri ilk defa böyle birşey yaşıyorum.Az önce görüşme yaptım.Sensorden dolayı heralde ekran açılmadı ve kapandı
Merhaba aynı sorun bendede mevcut arama gelince karşı taraf önce kaparsa ekran açılmıyor cihazı komple kapatıp açınca düzeliyor sanırım sorunlu rom eger ımeı attırmadıysanız bir format atın düzelmezse rom atın 14 sürümü sorunlu bende eu rom geçicem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yakınlık sensörünü bozdu yazılım ,farklı bir arama programı indirdim ama oda stabil degil

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1
MERHABA AYNI SORUN BENDEDE MEVCUT ARAMA GELİNCE KARŞI TARAF ÖNCE KAPARSA EKRAN AÇILMIYOR CİHAZI KOMPLE KAPATIP AÇINCA DÜZELİYOR SANIRIM SORUNLU ROM EGER IMEI ATTIRMADIYSANIZ BİR FORMAT ATIN DÜZELMEZSE ROM ATIN 14 SÜRÜMÜ SORUNLU BENDE EU ROM GEÇİCEM
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

YAKINLIK SENSÖRÜNÜ BOZDU YAZILIM ,FARKLI BİR ARAMA PROGRAMI İNDİRDİM AMA ODA STABİL DEGİL
Bendeki eu rom olması lazım hocam.bozulup bozulmadığini nerden anladiniz ?

Mustafa.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mstfa
Cihazım
11T Pro
Konular
1
EU ROMDA 14 MÜ YÜKLEDİNİZ
Hayır telefona gelen güncellemeyi yaptım ben. İnternette araştırdığımda 11t proya eu rom gelmiş diyordu yanlış bilgi de olabilir . Şuanda test vs ettim ama sıkıntı olmuyor.Sabah neyse 11 civarında kendi kendine kapanıyor.Yada görüşme sonlaninca donuyor kapanıyor.

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Hayır telefona gelen güncellemeyi yaptım ben. İnternette araştırdığımda 11t proya eu rom gelmiş diyordu yanlış bilgi de olabilir . Şuanda test vs ettim ama sıkıntı olmuyor.Sabah neyse 11 civarında kendi kendine kapanıyor.Yada görüşme sonlaninca donuyor kapanıyor.
Ozaman rom degiştirin sorunlu 14 sürümü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt