Yardım 11t pro imei kaydı

karasis7106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türker
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
xiaomi 11t pro 12/256 almak üzereyim , bu cihaza sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak imei kaydı yapılamıyor diyorlar, bu cihaza kalıcı olarak imei atılabiliyor mu ve atabilen var mı
dirençsiz o modellerde olmuyor sanımırım dirençle de anakartın da sıkıntı yaşabilirsin aynı sorun bende olan mi 10 t pro da da var

mutlumuncak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
1
xiaomi 11t pro 12/256 almak üzereyim , bu cihaza sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak imei kaydı yapılamıyor diyorlar, bu cihaza kalıcı olarak imei atılabiliyor mu ve atabilen var mı
Bende aynı sorunun cevabını arıyorum.

cahiladam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
11tpro
Konular
0
Merhabalar, 11t pro aldım daha gelmedi. Bir süre kullandıktan sonra imei atılması gerektiği söylendi. Direnç yöntemiyle imei atılacak. Cihaz geldiğinde şunları şunları yap diyeceğiniz yöntemler var mıdır? Yıllardır iphone kullandım ilk defa androide geçiyorum, bu konuda cahilim biraz.

Yedekleme vs. ya da bootloader kilidini acayım mı, TWRP diye yöntemler varmıs sanırım bunları deneyeyim mi?

Bunları yapsam bile sonrasında sıfırlama gibi herhangi bir aksilik durumunda ben tekrar telefonun açılmasını saglayamam herhalde değil mi?

Direnç değişimi sonrası güncelleme yapabilir miyim telefona? Teşekkürler..

Üst Alt