Tavsiye 11t pro ekran koruyucu öneri

berkeonlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
Mi11T Pro
Konular
3
Fabrikasyon üzerinde bir ekran koruyucu vardı ama baya çizildi. Yenisini taktircam genel de spigen alırdım eski telefonlarımda ama yok bu model için.
Önerdiğiniz kaliteli bir marka var mı başka

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Ben zore temperli ekran koruyucu alıp kendim uyguladım. Zore'nin ekran koruyucularını beğeniyorum. Seramik ekran koruyucuları vs. güzel durmuyor kenarında siyah çerçeve olduğu için.
Ben bunu satın aldım. Daha farklı ucuza markalar var fakat yapışkanı vs. gözüküyor telefona bakarken. Zore de böyle bir şey olmuyor.

berkeonlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
Mi11T Pro
Konular
3
Ben zore temperli ekran koruyucu alıp kendim uyguladım. Zore'nin ekran koruyucularını beğeniyorum. Seramik ekran koruyucuları vs. güzel durmuyor kenarında siyah çerçeve olduğu için.
Ben bunu satın aldım. Daha farklı ucuza markalar var fakat yapışkanı vs. gözüküyor telefona bakarken. Zore de böyle bir şey olmuyor.
Teşekkürler, sağlammı birde çizilmelere karşı nasıl. Benim şuanki kullandığım kırılmadı ama üstü çok fena çizildi telefona dokunurken rahatsız edicek düzeyde cizildi

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Teşekkürler, sağlammı birde çizilmelere karşı nasıl. Benim şuanki kullandığım kırılmadı ama üstü çok fena çizildi telefona dokunurken rahatsız edicek düzeyde cizildi
Çizilmelere karşı iyi ekran koruyucu çok sert değil. Hissiyatını da beğendim ben. Zore ekran koruyucusu zaten f/p olarak iyi diye biliyorum bende.

Üst Alt