Yardım 11t pro direnç değişim sonrası asla ses yok

Catsonova

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi 11t pro
Konular
3
xiaomi 11t pro Telefonumu direnç değişim sonrası telefoncudan aldım ve asla hiç bir ses dışarı çıkmıyor. telefonu kulaklığa bağladığım halde bile hiç bir şekilde ses vermiyor. telefoncu bu durum olabiliyor diyip ana kart değişimi için ana kart arayışındayız dedi ve 2 ay kadar beni bekletti ve en sonunda artık bu haliyle telefonu geri aldım.

Bu durum için çözüm bilen var mı. illa ana kart değişimi veya tamiri mi olması gerekiyor teşekkürler.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Allah yardımcın olsun kardeşim aynı sorun olmasada bu forumda sorun yaşayanlar çözenler formu bi tara

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
xiaomi 11t pro Telefonumu direnç değişim sonrası telefoncudan aldım ve asla hiç bir ses dışarı çıkmıyor. telefonu kulaklığa bağladığım halde bile hiç bir şekilde ses vermiyor. telefoncu bu durum olabiliyor diyip ana kart değişimi için ana kart arayışındayız dedi ve 2 ay kadar beni bekletti ve en sonunda artık bu haliyle telefonu geri aldım.

Bu durum için çözüm bilen var mı. illa ana kart değişimi veya tamiri mi olması gerekiyor teşekkürler.
hocam bendede üst höperlörde cızırtı oldu. O haliyle kullanıyorum anakarta zarar vermiş senin arkadaş istrsen calışan bi 11t pro ile hoperlör değişip deneme sansın olsa aliexpresten hoperlör alırdın

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28

sağlam bi telefoncuya götür kardeşim sorun neyse sana söylesin çözümü öyle bulursunuz

Üst Alt