Çözüldü 11t MIUI 14 ?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Ben araştırdım SKWEUBY kodlu cihaz bende de var, bu koda sahip cihaz operatör tarafından kilitli ve güncellemeyi operatör yolluyor. Kilidin açılıp unlock rom yüklenmesi lazım en iyisi.
Bir kaç gün önce 13.09 güncellemesi geldi. 14 te gelecektir ama ne zaman belirsiz. Ben mi kilidi açmak istedim az önce. 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra kilit açılınca Xiaomi tools gibi bir uygulama ile bilgisayardan güncelleyebileceğim sanırım.

ekunknow2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekunknown
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Konular
1
Bir kaç gün önce 13.09 güncellemesi geldi. 14 te gelecektir ama ne zaman belirsiz. Ben mi kilidi açmak istedim az önce. 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra kilit açılınca Xiaomi tools gibi bir uygulama ile bilgisayardan güncelleyebileceğim sanırım.
O şekilde de olur tabi, bende yaptım 13.09 oldu.

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
14.0.1.0 EEA surumune neden gecmiyorsunuzki? Daha basit

gkhnn03

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Bilişim
Konular
2
Güncelleyeciden derken, telefonun güncelleme kısmından mi diyorsunuz. Yeni güncelleme Yok şu an. MIUI 13.09 yüklü
imei işlemi yapıldıysa yapmayın hocam iş çıkar başınıza masraf açar, ayarlardan bölgeyi Meksika yapınca geliyormuş o bölgeye erken sunuluyormuş diye okumuştum.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
imei işlemi yapıldıysa yapmayın hocam iş çıkar başınıza masraf açar, ayarlardan bölgeyi Meksika yapınca geliyormuş o bölgeye erken sunuluyormuş diye okumuştum.
Bölge Meksika yaptım. Şimdilik aynı. bakalım. .bir hafta sonra mi kilidim açılmış olacak. O zamana kadar otomatık gelmezse manuel yüklerim PC ile

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
Ben geçmiyorum. En basit yolu nedir hocam
Miui download uygulamasından 14eea surumunu manuel olarak cihaza indirip kurabilirsiniz bilgisayara gerek kalmadan ama surum duserken bilgisayar sart

gkhnn03

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Bilişim
Konular
2
Bölge Meksika yaptım. Şimdilik aynı. bakalım. .bir hafta sonra mi kilidim açılmış olacak. O zamana kadar otomatık gelmezse manuel yüklerim PC ile
EEA ise bu linkten indirip telefonun "download" klasöründe "downloaded_rom" adında bir klasör oluşturup içine atmanız gerekiyor.
Sonra güncelleme kısmında ekrana art arda basınca 3 noktada seçeneklerden romu seçme bölümü açılıyor.
Oradan dosyayı seçip güncelleyebilirsiniz. Ben o şekilde yükselttim miui 14 e.

Üst Alt