.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wintly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2

.​

Son düzenleme:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam merhaba. Emeğinize sağlık, fakat içerik belki çalışıyordur bilmiyorum ama tamamen yanlış. İsterseniz sizlere doğrusunu gösterebilirim. Cihaz bilgileri bölümü ve diğer kısımlar tamamen yanlış şekilde eklenmiş. Düzenleme yaptım diyorsunuz ama module.prop içerisinde ki yazılar hatalı.
"name=AOD for curtana" bu yazmaması gerekiyor bu çok basit direk dosyayı düzenlersiniz. Önemli olan kısımlar cihaz bilgileri kısmında yazan xml dosyaları hatalı. Redmi Note 7 Pro' nun xml dosyası kullanılmış. Bu çok büyük bir hata. Düzenleyip doğrusunu sizlerle paylaşabilirim.

wintly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
Hocam merhaba. Emeğinize sağlık, fakat içerik belki çalışıyordur bilmiyorum ama tamamen yanlış. İsterseniz sizlere doğrusunu gösterebilirim. Cihaz bilgileri bölümü ve diğer kısımlar tamamen yanlış şekilde eklenmiş. Düzenleme yaptım diyorsunuz ama module.prop içerisinde ki yazılar hatalı.
"name=AOD for curtana" bu yazmaması gerekiyor bu çok basit direk dosyayı düzenlersiniz. Önemli olan kısımlar cihaz bilgileri kısmında yazan xml dosyaları hatalı. Redmi Note 7 Pro' nun xml dosyası kullanılmış. Bu çok büyük bir hata. Düzenleyip doğrusunu sizlerle paylaşabilirim.
Peki hocam kusura bakmayın ben sadece çalışır hâle getirip sundum.İlk defa bir modül düzenledim çünkü.Bu mesajı okuduktan sonra bir cevap yazın silicem çünkü konuyu

Son düzenleme:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Peki hocam kusura bakmayın ben sadece çalışır hâle getirip sundum.İlk defa bir modül düzenledim çünkü.Bu mesajı okuduktan sonra bir cavap yazın silicem çünkü konuyu
estağfurullah, ben sadece hatanızı söyledim. Tekrar düzenleme yapıp paylaşın bence.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Peki hocam.Çok teşekkür ederim beni eleştirdiğiniz için saygılarla :)
Eleştiriye açık olamanıza ve saygıyla cevap vermenize sevindim doğrusu. Çünkü forum içerisinde insanları kibarca uyarsanda, bazen çok çirkin cevaplar alabiliyorsun. :)

İyi çalışmalar, iyi forumlar dilerim.

wintly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
Güncellendi happy~~

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alperend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
LCD ekranda aod faydalı değil diye biliyorum ben, amoled gibi sadece saatin denk düştüğü yerdeki pikselleri değil komple ekranı açık tutuyor ve şarjı su gibi içiyor diye hatırlıyorum sanki.

wintly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
LCD ekranda aod faydalı değil diye biliyorum ben, amoled gibi sadece saatin denk düştüğü yerdeki pikselleri değil komple ekranı açık tutuyor ve şarjı su gibi içiyor diye hatırlıyorum sanki.
Evet doğru biliyorsunuz.Ben sadece illa telefonumda olsun veya denemek istiyorum diyenler için yaptım ve ben ekranı kapattıktan sonra 10 saniye boyunca görüntüle yaparak kullanıyorum.Öyle yapınca şarj konusunda pek sorun olmuyor. :) Süper Duvar kağıtları ilede mükemmel duruyor açıkçası.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
mi 9t de 10 sn modu yok bunu yüklesem olur mu acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt