Rehber 11 saat ekran süresi

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Redmi Note 7 için bu ekran sürelerini ben global stabil romda alıyorum pil tasarrufunu hiç açmıyorum bu görüntüdeki değerleri alırken yanlış hatırlamıyorsam %10dan sonra açmıştım normalde açma gereği duymuyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tgnsrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusret
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Öncelikle paylaşım için teşekkürler. MiRoom'dan geçmeyi düşünüyorum. Ama kafama takılan birkaç soru var.
1. 2 modül vermişsiniz, bunları ikisinide yükleyecek miyiz yoksa sadece NFS Injector yeterli mi?
2. Herhangi bir program için arkaplanda çalıştır yada çalıştırma gibi bir ayar yaptınız mı?
3. Pil kullanımını etkileyecek başka bir ayar yaptınız mı?
4. Ortalama kaç uygulama yüklü telefonunuzda?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Öncelikle paylaşım için teşekkürler. MiRoom'dan geçmeyi düşünüyorum. Ama kafama takılan birkaç soru var.
1. 2 modül vermişsiniz, bunları ikisinide yükleyecek miyiz yoksa sadece NFS Injector yeterli mi?
2. Herhangi bir program için arkaplanda çalıştır yada çalıştırma gibi bir ayar yaptınız mı?
3. Pil kullanımını etkileyecek başka bir ayar yaptınız mı?
4. Ortalama kaç uygulama yüklü telefonunuzda?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Öncelikle rıca ederim NFS Injectorü yükleseniz yeterli haricinde bir ayar yapmadım sadece modül yüklü 37 uygulama yüklü 12 uygulamayı aktif olarak kullanıyorum instagramı modlı olarak kullanıyorum indirme işlemi yükleme işlemi sürekli yapıyorum bu kadar

Üst Alt