İnceleme 11.0.7.0 güncellemesi geldi yükledim

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Bende bu güncellemeyi yapsam mı diye düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-20-22-21-19-485_pl.zdunex25.updater.jpg
    Screenshot_2019-12-20-22-21-19-485_pl.zdunex25.updater.jpg
    201,3 KB · Görüntüleme: 54

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
bazen mesaj anlamsızca geç gidiyor geç geliyor whatsapptan o sorunumu kastettiniz?
Hayır okumadıgın mesajların yeni bir mesaj gelince tekrar çıkmasını kastettim,sizin söylediğiniz de ayrı bi dert tabii

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Android güvenlik yaması tarihi ne oldu peki?

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Mi 8 lite'de, Miui 11 ile şöyle Bir şey yaşayan var mi?

Telefon uygulamayı kapatıyor, sanki önbellekten siliyor. Mesela instagramda takildim 5-10 dakika, ana ekran butonuna bastım, ekran başlatıcı gelmiyor, 3-4 saniye sonra geliyor. Simgeler falan yok yani, bomboş ekran. Hani bi uygulamayi önbellekten silersin-durdurursun ya tekrar açarsın biraz beklersin tamamen gelmez, aynı durum.

Mesela oyun oynuyorum, wpden birine mesaj yazmak için çıktım, tekrar geri döndüm oyuna ama oyun baştan, sıfırdan açılıyor.

Clean master gibi programlar kullanmiyorum. Yani uygulamaları kapatıcak bir uygulamam yok ve öyle bir ayar da yapmadim

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Mi 8 lite'de, Miui 11 ile şöyle Bir şey yaşayan var mi?

Telefon uygulamayı kapatıyor, sanki önbellekten siliyor. Mesela instagramda takildim 5-10 dakika, ana ekran butonuna bastım, ekran başlatıcı gelmiyor, 3-4 saniye sonra geliyor. Simgeler falan yok yani, bomboş ekran. Hani bi uygulamayi önbellekten silersin-durdurursun ya tekrar açarsın biraz beklersin tamamen gelmez, aynı durum.

Mesela oyun oynuyorum, wpden birine mesaj yazmak için çıktım, tekrar geri döndüm oyuna ama oyun baştan, sıfırdan açılıyor.

Clean master gibi programlar kullanmiyorum. Yani uygulamaları kapatıcak bir uygulamam yok ve öyle bir ayar da yapmadim
Bende de vardı o sorun. Loglara baktığımda mi cloud ile alakalı bir sorun görüyordum. Telefon internete bağlanınca reset atıyordu kendiliğinden. Mi cloudu adb uygulaması ile silince sorun kalmadı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama sanırım sizin sorununuz launcher ile alakalı, benim sorunum cihazın kendisindeydi(yazılımında). Ramınız fazla doluyor olabilir.

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Bende de vardı o sorun. Loglara baktığımda mi cloud ile alakalı bir sorun görüyordum. Telefon internete bağlanınca reset atıyordu kendiliğinden. Mi cloudu adb uygulaması ile silince sorun kalmadı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama sanırım sizin sorununuz launcher ile alakalı, benim sorunum cihazın kendisindeydi(yazılımında). Ramınız fazla doluyor olabilir.

Anlamadım vallahi hocam. Miui11 ile olmaya başladı, bunu biliyorum.

Whatsapptan mesaj yazıp oyuna geri dönmem en fazla 10 saniye. O 10 saniye sonra geri döndüğüm zaman, mobile legends ismi oyunun sıfırdan yükleniyor oyun. Bellek dolması da ne bilim 6gb ram var, benim kendi yüklediğim uygulamalar 45-50 tane falan :) imkansız.
Bakalim 0.7.0 güncellemesi ile düzelir belki

afro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 8Lite
Konular
4
Benim telefon tüm rom'u indirecek sanırım direkt güncellesem yine twrp gider sanırım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Üst Alt