MIUI 11 11.0.3.0 güncelleme pismanlik

fatih_kabakcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
redmi 5 pro
Konular
5
Hocam ekran renk ayarları değişmiş olmasın. Kontrol ettiniz mi. Bu çok tuhaf Bir sorun. Ayarlarda renk diye aratın ve kontrol edin.

Hocam Allah'ına kurban desigingibi reng ayar
Hocam ekran renk ayarları değişmiş olmasın. Kontrol ettiniz mi. Bu çok tuhaf Bir sorun. Ayarlarda renk diye aratın ve kontrol edin.

Eyvallah hocam valla dediğin gibi reng ayarlarına baktım bu üsteki erişebilir acıkmış kapattım duzellsi dünden beri kafayı siyiristi bana

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-22-07-57-53-332_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-11-22-07-57-53-332_com.android.settings.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 16

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Geçmiş olsun.

fatih_kabakcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
redmi 5 pro
Konular
5

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-22-07-57-53-332_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-11-22-07-57-53-332_com.android.settings.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 15

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Hocam Allah'ına kurban desigingibi reng ayar

Eyvallah hocam valla dediğin gibi reng ayarlarına baktım bu üsteki erişebilir acıkmış kapattım duzellsi dünden beri kafayı siyiristi bana
Bu ayar renk körlüğü olanlar için; kırmızı-yeşil, mavi-sarı renkleri değiştiriyor.

fatih_kabakcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
redmi 5 pro
Konular
5
Bu ayar renk körlüğü olanlar için; kırmızı-yeşil, mavi-sarı renkleri değiştiriyor.
Aynen hocam artık yanlışlıkla benmi açtım hatırlamıyorum ama güncellemeden sonra olunca direk güncellemeden kaynaklı aklıma geldi bu yuzden ayarları kucalam aklimagelmedi

CanerGuvercin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Caner
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Arkadaşlar dün itibari ile yeni güncellemeyi indirdim 11.0.3.0 fakat artıları demiyorum eksileri gözüme çarpan ve açıkçası guncelledigime pişmanım gözüme çarpanlar ekran görüntüsü çözünürlük düşük kalitesiz albümündeki eski çekilmiş resimlerin renglerini değiştirmiş sari rengli olan resimleri yeşile çevirmiş cameradan sari rengli bi objenin resmini cekmek istediğimde o sarı reng yeşil yada açık yeşil bir reng alıyor ekran ışığı kalitesiz eski sürümde %50 açık biraktigim ekran ışığını yeni sürümde %100 açık halde kullanıyorum msj lar kisminda şekiller emojileri vardır yuz ifadeleri normalde onlar sari reng iken yeşil reng görünüyor ve sizin çekmiş olduğunuz resmi sizde farklı reng olarak gösterirken o resmi başka tlf attığınızda başka tlf orjinalini gösteriyor şuan aklıma gelen bunlar şuan açıkçası soğudum tlf dan eski sürüme dönme şansım varmı yada bu sürümde benim başıma gelenler başkaların başına da geliote şikayet üzerine sürüm yeniden guncellenirmi

Mesajını okurken canım çıktı yemin ederim. Reng ne abi ya? reng reng deyip duruyosun, renk o renk!

Üst Alt