Rom [10] [Cepheus] [AOSP] [UNOFFICIAL] Paranoid Android Quartz Alpha

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Teşekkürler hocam, deneyeceğim. Yanlız ilgili bir web sayfası var mı kurulumla ilgili talimatlar yada dikkat edilmesi gereken bir şey falan. İki versiyon var galiba biri AB diğeri Sadece A diyor fark nedir?
Denediniz mi hocam

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Denediniz mi hocam

Hocam vendor ile alakalı bir uyumsuzluk oluyor galiba, denemiştim ve sistemi başlatamadım sürekli logoda kalıyor ve yeniden başlatıyordu. Ek modüller paylaşılmış ilgili yapımcının rom sürümleri için fakat onlarda işimi görmedi. Sadece sistem klasörünü değiştiriyor bu gsi romlar fakat orijinal vendor ile uyum sağlamazsa çalışmıyormuş galiba. Bende çok üzerine düşmedim.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam vendor ile alakalı bir uyumsuzluk oluyor galiba, denemiştim ve sistemi başlatamadım sürekli logoda kalıyor ve yeniden başlatıyordu. Ek modüller paylaşılmış ilgili yapımcının rom sürümleri için fakat onlarda işimi görmedi. Sadece sistem klasörünü değiştiriyor bu gsi romlar fakat orijinal vendor ile uyum sağlamazsa çalışmıyormuş galiba. Bende çok üzerine düşmedim.
Şuan bende indiriyorum hocam birazdan deneyip bilgi veririm

Hangisini indirdiniz hocam AB mi Aonly mi ?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Şuan bende indiriyorum hocam birazdan deneyip bilgi veririm

Hangisini indirdiniz hocam AB mi Aonly mi ?
A olanı denedim hocam, AB olan cihazlar farklıymış galiba ama tam anlamadım neye göre ayrım yapıldığını bende bizim işlemciler arm8a diye sadece A olanı indirdim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak altda ki link de erfan gsi romlar hakkında bilgi mevcut belki yardımdımcı olabilir. Konunun sonlarına doğru mi 9 ile ilgili bir çok kişi çalıştıramadıklarından bahsetmiş ama bir kaç kişide çalıştırabildijlerinden bahsetmiş.

Son düzenleme:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
A olanı denedim hocam, AB olan cihazlar farklıymış galiba ama tam anlamadım neye göre ayrım yapıldığını bende bizim işlemciler arm8a diye sadece A olanı indirdim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak altda ki link de erfan gsi romlar hakkında bilgi mevcut belki yardımdımcı olabilir. Konunun sonlarına doğru mi 9 ile ilgili bir çok kişi çalıştıramadıklarından bahsetmiş ama bir kaç kişide çalıştırabildijlerinden bahsetmiş.

Bizim cihazlar AB destekliyor hocam yanlış indirmiş siniz bende indiriyorum ama internetim çok yavaş bende kuracam

Üst Alt