Rom [10] [Cepheus] [AOSP] [OFFICIAL] crDroid Android

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Bir kaç gün kullanmak lazım hocam oturması için hiç benim başıma öyle bir şey gelmedi
hocam değiştirdim romu beklemede cok sarj yiyor dün akşam %61 de bıraktım cihazı uyandığımda %28 di eea 1.0.8.0 sürümünü deneyeceğim

Şuan pixel plus Edition indiriyorum onu deneyeceğim

birdie8585

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9
Konular
0
S.a Arkadaşlar, mi9 cihazımda pixel, Revos ve Masikx romlarini kullanmış biri olarak tercihim ilk olarak saf Androidten yana oldu ama sürekli sorunlarla karşılaştım CrDroid romu yeni yükledim ve talimatlardaki Kernek ve dosya sistemini uyguladim batarya ve hız konusunda hoşuma gitti şuan için parmak izi okuyucu randimanli çalışmıyor ve ekran yansitmada sorun yaşadım onun dışında rom şuan için uzun soluklu kullanabileceğim bir rom olmuş katkı sağlayan kardan Allah razı olsun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200403-215350.jpg
    Screenshot_20200403-215350.jpg
    288,7 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20200403-215336.jpg
    Screenshot_20200403-215336.jpg
    277,5 KB · Görüntüleme: 12

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
S.a Arkadaşlar, mi9 cihazımda pixel, Revos ve Masikx romlarini kullanmış biri olarak tercihim ilk olarak saf Androidten yana oldu ama sürekli sorunlarla karşılaştım CrDroid romu yeni yükledim ve talimatlardaki Kernek ve dosya sistemini uyguladim batarya ve hız konusunda hoşuma gitti şuan için parmak izi okuyucu randimanli çalışmıyor ve ekran yansitmada sorun yaşadım onun dışında rom şuan için uzun soluklu kullanabileceğim bir rom olmuş katkı sağlayan kardan Allah razı olsun.
A.s hocam
İsterseniz linkteki konudan kernelin yeni sürümünü flashlayabilirsiniz daha iyi batarya performansı vereceğini düşünüyorum {Quantic Kernel 1.7}

birdie8585

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9
Konular
0
A.s hocam
İsterseniz linkteki konudan kernelin yeni sürümünü flashlayabilirsiniz daha iyi batarya performansı vereceğini düşünüyorum {Quantic Kernel 1.7}

Teşekkürler hocam indirip flaşlayacam gerçekten çok iyi gidiyor şarjı bide extra olarak Automate uygulamasını indirip 2g\3g\4g wifi otomatik çevirici indirdim tuş kilidi ve wifide otomatik 2gye alıyor şebekeyi

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Teşekkürler hocam indirip flaşlayacam gerçekten çok iyi gidiyor şarjı bide extra olarak Automate uygulamasını indirip 2g\3g\4g wifi otomatik çevirici indirdim tuş kilidi ve wifide otomatik 2gye alıyor şebekeyi
Evet hocam bende mi 9 da çok beğenmiştim rom değiştirmek isterzeniz Arrow OS da deneyebilirsiniz hocam Quantic Kernel ile çok beğenilen bir rom 8 9 saatten fazla ekran süresi alanlar var bu 2 romda

birdie8585

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9
Konular
0
Evet hocam bende mi 9 da çok beğenmiştim rom değiştirmek isterzeniz Arrow OS da deneyebilirsiniz hocam Quantic Kernel ile çok beğenilen bir rom 8 9 saatten fazla ekran süresi alanlar var bu 2 romda

Şuann için canımı sıkan tek sorunum Samsumg TV'ye ekranı yansıtmamam film izlerken kullandığım özellik arıyorum doğrusu ilerde deyeceğim Arrow romu hocam çok sağolun

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Şuann için canımı sıkan tek sorunum Samsumg TV'ye ekranı yansıtmamam film izlerken kullandığım özellik arıyorum doğrusu ilerde deyeceğim Arrow romu hocam çok sağolun

Yeni çıktı hocam bilgilendirmek istedim

Üst Alt