Soru 10.3.5.0 hakkında

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Az önce yükledim güncelledim yeniliklerde google kişilerini kilitleme şimdi kullanabilir diyor ne işe yarıyor bu özellik ve nerede bulamadım hiç bilen birisi aydınlatırsa sevinirim

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Bana cihaz sanki biraz daha stabil gibi geldi. Önceden o benim hızıma yetişemiyordu şimdi ben onun giggle~~
instagram bildirimleri kafayı yedi bakalım hayırlısı değişen bir şey göremedim hiç bilakis her zaman kötüye gidiyor çıldırtcak beni bu cihaz

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Bahsettiğiniz güncelleme Mi 9Se için globalde gelmemiş gözüküyor. Manuel olarak ota'dan yükleyebilir miyiz?

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Oyla:

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Güncellemeden sonra tüm izinler sıfırlanacak. Yeniden izinleri vermeyi unutmayın. Whatsapp gibi uygulamalarda kayıtlı kişilerin isimleri gözükmez, numaraları gözükür vs. İsterseniz ana menüden yukarıdan aşağıya hızlıca kaldırdığınızda google uygulaması açılıyordu, artık onu kapatabiliyorsunuz. Bende zaten google uygulaması yoktu, beyaz veya siyah bir ekran açılıyordu temaya göre. 250 mb güncellemeden pek bir şey beklememek gerek. Always on display henüz gelmemiş. Açabiliyorsunuz ama hiçbir şey olmuyor.

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Güncellemeden sonra tüm izinler sıfırlanacak. Yeniden izinleri vermeyi unutmayın. Whatsapp gibi uygulamalarda kayıtlı kişilerin isimleri gözükmez, numaraları gözükür vs. İsterseniz ana menüden yukarıdan aşağıya hızlıca kaldırdığınızda google uygulaması açılıyordu, artık onu kapatabiliyorsunuz. Bende zaten google uygulaması yoktu, beyaz veya siyah bir ekran açılıyordu temaya göre. 250 mb güncellemeden pek bir şey beklememek gerek. Always on display henüz gelmemiş. Açabiliyorsunuz ama hiçbir şey olmuyor.
ben gerçekten bıktım tek tek izin vermekten ya

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
En ufak şeyde hemen sıfırlıyor izinleri. Benim sadece 2 uygulamam izin istiyor çok da dert olmuyor.
bunu siz demeseydiniz fark etmicektim ama bu son nokta oldu Allahin izniyle apple gecicem çekilecek dert değil

Oyla:

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
bunu siz demeseydiniz fark etmicektim ama bu son nokta oldu Allahin izniyle apple gecicem çekilecek dert değil
Aslında çok da zor değil, 1 dakikanızı almaz. Ayarlardan izinler kısmına gidin zaten her şey ortada. Bence mi 8 lite herhangi bir apple mobil cihazından daha iyi geliyor bana. (antutu skoru, vs olarak bakmayın.)

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Aslında çok da zor değil, 1 dakikanızı almaz. Ayarlardan izinler kısmına gidin zaten her şey ortada. Bence mi 8 lite herhangi bir apple mobil cihazından daha iyi geliyor bana. (antutu skoru, vs olarak bakmayın.)
tercih meselesi tabi

Oyla:
Üst Alt