Soru 10.3.3.0 geldi yükledim geri çektiler sanırım??

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Arkadaşlar 10.3.3.0 geldi karanlık modu falan yükledim sonra biraz bakındım. Galiba geri çekmişler güncellemeyi. Demek ki bir sorun gördüler. Şimdi ben nasıl edeyim 10.3.3.0ı tekrar gelince bunun üzerine kurabilir miyim? Acaba bir sorun mu yaratır mı? Güncelleme bekletiliyor mu? Sorun varsa Miui ftp sunucularında hala ota güncellemesi var. Bunun mantığınıda anlamadım. manuel indirilip kurulabiliyor. Düşünceniz nedir. 10.3.3ü alan başka var mı?

tct123_gs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Tissot & Tulip
Meslek
Öğrenci
Konular
24
Ben eu rom olarak kurdum. Gayet de beğendim. Pil süresi çok iyiydi. Şimdi masikteyim. Senin sorun ne tam olarak?

Oyla:

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Ben eu rom olarak kurdum. Gayet de beğendim. Pil süresi çok iyiydi. Şimdi masikteyim. Senin sorun ne tam olarak?
Hocam güncellemeyi geri çektiler anladığım çünkü alan çok az insan var. Tekrar sunulunca ota dosyasını yüklesem eğer bunda bir sorun varsa fixler mi acaba onu merak edigorum.

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Güncellemeyi geri çektiler, tekrar yayınlanacaktır. Dilerseniz nir önceki sürüme donebilirsiniz, lakin ayni rom yayınlanacağını düşünüyorum

Oyla:

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Ben kendim indirip güncelleme bölümünden yerel dosya sec diyerek kurdum. Sonra geri cekildi. Aynı şüpheye düştüm sizle. Bir kaçgün sonra otadan tekrar verildi güncelleme. Bende güncelleme yerinden en son paketi indir diyip tekrar kurdum. Şimdilik bir sorun yok. Deneyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt