Çözüldü 10.3.2.0(PFGEUXM) Eu rom mu oluyor?

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
İnternette arastirdigim kadariyla EEA diye geciyor yani EU rom ama cihazi Türkiye den aldim nasil EU rom olabilir?

Hadi EU rom diyelim niye bildirim sorunu, gece modu sorunu ve gereksiz tonla arka plan uygulamalari var?

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
EEA rom EU Rom değil.
EEA Rom: EEA Avrupa ülkeleri için özelleştirilmiş olan romdur. Global olan ise Çin haricinde kalan diğer dünya ülkelerinde kullanılmaya uygun olanı. EEA romunda Wideline L1 desteği gibi ek özellikler bulunacağı söyleniyor. Dilediğinizi yükleyebilirsiniz her ikisi de ülkemizde kullanılabilir. Yani resmi sürümdür.

EU Rom: Bir kısım geliştiricilerin china beta ve china stabil romlarını baz alarak geliştirdikleri custom romdur.

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
EEA rom EU Rom değil.
EEA Rom: EEA Avrupa ülkeleri için özelleştirilmiş olan romdur. Global olan ise Çin haricinde kalan diğer dünya ülkelerinde kullanılmaya uygun olanı. EEA romunda Wideline L1 desteği gibi ek özellikler bulunacağı söyleniyor. Dilediğinizi yükleyebilirsiniz her ikisi de ülkemizde kullanılabilir. Yani resmi sürümdür.

EU Rom: Bir kısım geliştiricilerin china beta ve china stabil romlarını baz alarak geliştirdikleri custom romdur.
Bilgilendirme icin tesekkurler hocam.

Üst Alt