Yardım 10.3.1 den 10.2.2 geçiş

memedim27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
9
arkadaşlar hepimizin malumu 10.3.1 çok kötü bende yedek alıp 10.2.2 ye geri dönmez istiyorum. telefonun brick vs olmaması için ne yapmam lazım. Doğrudan TWRP ile 10.2.2 yi kurayım mı? Yedekleri nasıl halledeceğiz vs vs.

memedim27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
9
1227 romda 10.3.1
1102 ilede 10.2.2 denedim hepsinde de aynısı oldu

Oyla:

iibrahim.52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi K20 PRO
Konular
1
fastboot ekranında kaldı sıfırladım telefonu çözümü nedir acaba ne denediysem yapamadım

Oyla:

Mcozan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
4
Oyla:

memedim27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Tamda bu video yu izleyerek yaptım video nun 6 dakika 32 saniyesinde recovery deyince tekrar twrp açılmıyor. Doğrudan fastboot açılıyor. Doğal olarak mecburen tekrar Çin romunu flaslamak Zorunda kalıyorum. Aksi halde ne yaparsam yapayım fastboot tan çıkmıyor.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Beyler aynı sorun yaşayan bir arkadaş ile sorunu masik x kurarak çözdün deneyin lütfen , twrp kurdukdan sonra data store ve otg dışındakileri seçin wipe deyin

sonra ana menuye donup install / install image tıklayıp recovery seçip kurduğunuz twrp dosyasının .img dosyasını seçip yukleyin ,

ana menu ye gelip restart recovery deyin twrp açılır , sonra masik x son versiyonunu kopyalayıp install deyin , bu kadar ,

bende aynı durumdayın çin stabil de kaldım
Tamda bu video yu izleyerek yaptım video nun 6 dakika 32 saniyesinde recovery deyince tekrar twrp açılmıyor. Doğrudan fastboot açılıyor. Doğal olarak mecburen tekrar Çin romunu flaslamak Zorunda kalıyorum. Aksi halde ne yaparsam yapayım fastboot tan çıkmıyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Buna bakarak dene bide .
fastboot ekranında kaldı sıfırladım telefonu çözümü nedir acaba ne denediysem yapamadım

Oyla:
Üst Alt