Rom [10.0][vince][OFFICIAL][STABLE] Pixel Experience/Plus Edition [AOSP][14/05/2020]

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam valla ben de bugün telefon biraz hantallaşınca rom aramaya başladım. Normalde EU kullanıyorum evet MIUI arayüzü güzel ama bir yerden sonra gerçekten sıkıyor. Şahsen ben sıkıldım artık. AOSP ROM konusunda insanlar iyi geri dönüşlerde bulunuyorlar. Yani bizim cihazlar için Android 10 ne kadar stabil çalışır orası da muamma ama önerebileceğiniz bir rom mudur peki hocam?
Hocam ben konuyu açtığım günden beri kullanıyorum ne bir takılma ne de bir sıkıntı yaşadım bütün miui romlarını karşısına alır hocam rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama animasyonları pili zorlayabilir gerektiğinde animasyonları kapat fonksiyonunu kullanabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

romu deneyen varmıdır ?
Ben :)

Romu 2 gündür kullanıyorum. Sadece hücresel veri çalışmıyor. Onun dışında harika bir rom. Umarım bir çözümü vardır. Hemen alıştım ve çok güzel geldi.
Hocam gerekli wipe ları yaptıysanız bir sıkıntı çıkmaz ben kullanıyorum hiçbir hata bulamadım

hücresel veriden kastın mobil veri değilmi ? O zaman ne anlamı kalıyor romun güzelliğinin.
Arkadaş bir şeyi yanlış yapmış sanırım herkes kendi kursun lütfen ve sonra talimatlarla kursun tek ricam

Hücresel veri sorunu bir çok romda var aosp olan. Havoc os 3.2 ve 3.3 de yoktu, ama 3.6 da onda da o sorun çıktı. Yama ile bunu fixleyebilir miyiz ki?
Hocam HavocOS hiç önermiyorum hayatımda gördüğüm en sıkıntılı rom serisi ionOS deneyebilirsiniz r5p için aralıksız rom çıkartılıyor ve sıkıntı 0 bu romdaki gibi

Son düzenleme:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hocam miui 12 kullanıp swiftkey den aldığımız uygulama yedeklerini bu romda kullansak sıkıntı olur mu

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam miui 12 kullanıp swiftkey den aldığımız uygulama yedeklerini bu romda kullansak sıkıntı olur mu
Swiftkey? Swift Backup olmasın o. Eğer öyleyse Backup lar bir sıkıntı yaşatmaz sanırım ama PE olması ve Android sürümünün farklı olması durumu nasıl etkiler bir fikrim yok

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam ben bunu yüklemiştim cihazıma yalnız çok hızlı aşırı stabil ama telefon belli bir süre sonra çekmiyordu ve telefonu kapatıp açtıktan sonra çekiyordu.Aradan 2 saat geçiyor tekrardan şebeke hatası oluyordu sorun nedir acaba efs yedeği aldım herşeyi yaptım ama hiçbir şekilde bu sorunu çözemedim

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Swiftkey? Swift Backup olmasın o. Eğer öyleyse Backup lar bir sıkıntı yaşatmaz sanırım ama PE olması ve Android sürümünün farklı olması durumu nasıl etkiler bir fikrim yok

Hocam kusura bakmayın swift backup diyecektim oysaki yazarken hiç dikkatimi çekmemişti üniversite bitirdi hocam bizi :D

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam ben bunu yüklemiştim cihazıma yalnız çok hızlı aşırı stabil ama telefon belli bir süre sonra çekmiyordu ve telefonu kapatıp açtıktan sonra çekiyordu.Aradan 2 saat geçiyor tekrardan şebeke hatası oluyordu sorun nedir acaba efs yedeği aldım herşeyi yaptım ama hiçbir şekilde bu sorunu çözemedim
Hocam SD kart kullanmıyor iseniz Sim kartı diğer hybrid sokete takın belki bazı cihazlarda sim kart slotu düzgün çalışmıyor olabilir. Ve eğer çözemediğiniz başka ağır sorunlar sadece plus edition da mevcut Olabilir. Bir de normal sürümü yüklemeyi deneyin sorunsuz olacağına bir tık daha eminim

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Hocam SD kart kullanmıyor iseniz Sim kartı diğer hybrid sokete takın belki bazı cihazlarda sim kart slotu düzgün çalışmıyor olabilir. Ve eğer çözemediğiniz başka ağır sorunlar sadece plus edition da mevcut Olabilir. Bir de normal sürümü yüklemeyi deneyin sorunsuz olacağına bir tık daha eminim
İki sürüm arasında ne fark var hocam, yani plus edition ile normal arasında

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
İki sürüm arasında ne fark var hocam, yani plus edition ile normal arasında
Konuda belirttiğim gibi sadece ufak ayrıntıya sahip özellikler barındırmakta ama bence kıyaslanacak kadar özelliği yok normal sürümü tavsiye ederim.

Hocam kusura bakmayın swift backup diyecektim oysaki yazarken hiç dikkatimi çekmemişti üniversite bitirdi hocam bizi :D
Hocam dert yanan bi siz değilsiniz hepimizi mahvetti bu eğitim sistemi :D

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam cihazım redmi note 8.Çift slot sim kartı yeri var.Sim kartım 2. slotda takılı acaba ondan mıdır diyorum ama bundan önce bir sürü rom yükledim mi room,eu beta vs. hiç bir sorun yaşamamıştım

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam cihazım redmi note 8.Çift slot sim kartı yeri var.Sim kartım 2. slotda takılı acaba ondan mıdır diyorum ama bundan önce bir sürü rom yükledim mi room,eu beta vs. hiç bir sorun yaşamamıştım
Hocam kötü bir haberim var. Bunun çalışması bile mucize çünkü bu rom Redmi 5 plus için. Ama aynı romu üzerinden redmi note 8 bölümünden indirebilirsiniz

Üst Alt