Yardım 0x8007045D hatası

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
herkese selamlar. windows xp olan pc ye usb ile windows 7 ultimate yüklerken yükleme %40 civarlarında sürekli "Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor. kurulum için gerekli olan tüm dosyaların mevcut olduğundan emin olun ve kurulumu yeniden başlatın. hata kodu: 0x8007045D" hatası veriyor. formatlamadan üstüne yazmaya çalışıyorum olmuyor. windows xp ye dönmeye çalışıyorum olmuyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
indirmiş olduğunuz iso dosyasını nereden indirdiniz ve hangi programlar usb ye yazdırdınız diskinizi doğru mbr veya gpt olarak seçmemiş olabilir misiniz

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
indirmiş olduğunuz iso dosyasını nereden indirdiniz ve hangi programlar usb ye yazdırdınız diskinizi doğru mbr veya gpt olarak seçmemiş olabilir misiniz
iso dosyasını technopat paylaşmış oradan indirmiştim. usb ye rufus ile yazırdım. rufus otomatik olarak mbr yi seçiyor. gpt yapma şansı olmuyor zaten. başka bir forumda da yardım istemiştim. oradaki bir kişi farklı iso dosyası indir dedi. bende nereden iso dosyasını bulabileceğimi bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
hocam rufus seçim hakkı sunuyor size sunmaz olurmu cmd ile yazdırmayı denediniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sistem özelliklerini öğrenebilir miyim

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
hocam rufus seçim hakkı sunuyor size sunmaz olurmu cmd ile yazdırmayı denediniz mi

sistem özelliklerini öğrenebilir miyim
cmd ile yazdırmayı denemedim hocam. şuan kullandığım cihazı soruyorsanız işlemcisi apu amd ryzen 3 3250u 12 gb ram bulunmakta. ekran kartı falan yok. eğer diğer windows 7 yüklemeye çalıştığım cihazı soruyorsanız yanlış hatırlamıyorsam intel pentium olması lazım ram 4 gb anakart ise foxcoon du galiba

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cihaz eski ise mbr secin. Kurulum ekraninda sabit diskiniz haric tum bolunmus diskleri silip bolunmemis alan uzerinde yeni tamam diyin windows gerekli bolumleri olusturacak ileri diyince kendi otomatik kurulum yapacak. Sorun devam ederse win 8/10 kullanip deneyin donanimsal bir sorun yoksa yuklenmesi lazim.

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Cihaz eski ise mbr secin. Kurulum ekraninda sabit diskiniz haric tum bolunmus diskleri silip bolunmemis alan uzerinde yeni tamam diyin windows gerekli bolumleri olusturacak ileri diyince kendi otomatik kurulum yapacak. Sorun devam ederse win 8/10 kullanip deneyin donanimsal bir sorun yoksa yuklenmesi lazim

Teşekkürler hocam. Bi denemem lazım. Tekrardan aynı hatayı verirse geri iletişime geçerim sizinle

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Rica ederim hocam.
Hocam tekrardan selamlar. Başka bir hard diske yazdırmayı denedim oldu. Ama ilk yazdırmaya çalıştığım hard diske ulaşmaya çalıştığımda ise "bootmgr eksik yeniden başlatmak için ctrl+alt+del" hatası veriyor. Ne yapmalıyım sizce?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Hocam tekrardan selamlar. Başka bir hard diske yazdırmayı denedim oldu. Ama ilk yazdırmaya çalıştığım hard diske ulaşmaya çalıştığımda ise "bootmgr eksik yeniden başlatmak için ctrl+alt+del" hatası veriyor. Ne yapmalıyım sizce?
Hardiski sokup harici harddisk seklinde baska bir pcye baglayip bad sektor kontrolu yapmaniz lazim. Bagzi programlar bad sektor olan kisimlari kapatip kalan kismi kullandirabiliyor diye hatirliyorum. Olmuyorsa da harddisk degisebilir.

Üst Alt