Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Miui'ın kendi kamerasından bahsediyorsanız ağır çekim çalışmaz. Google kameranın ağır çekimini kullanmanız lazım. Android sürümünüze göre doğru modülü yüklediğinizden emin misiniz?
Aynen hocam ben yanlış anladım sanırım baştan beri çalışıyordu zaten gcam

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HollyHood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 6
Meslek
Muhasebeci
Konular
9
Google camera 2 önceki sürümde animasyon karakterleri vardı. Evin içinde geziyordu. Tekrar o modu nasıl kurabilirim

Karacaaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Android pie yüklediğimden bu yana Google cam açılmıyor, öylece donup kalıyor, hatta orijinal kamera dahi magisk yüklü iken açılmıyor.

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Arkadaşlar ustalarım benim telefon mi not 3 EUROM beta 9.8.1 yüklü gcam ön kamerayı açınca kilitlenip donuyor neden acaba bilgisi olan varmı

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam gcam uygulamasında zoom sorunu fark ettiğim üzere her sürümde hatalı bir çözümü varmıdır acaba ? (10x zoom yapıyorum ama uygulama yakınlaşmamış gibi gösteriyor ama fotoğrafı çektiğimde yakın hali cıkıyor)

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
hocam gcam uygulamasında zoom sorunu fark ettiğim üzere her sürümde hatalı bir çözümü varmıdır acaba ? (10x zoom yapıyorum ama uygulama yakınlaşmamış gibi gösteriyor ama fotoğrafı çektiğimde yakın hali cıkıyor)
O telefondan kaynaklanan bir sorun. Bende başlarda aynı problemi yaşıyordum, şimdi öyle bir sıkıntı yaşamıyorum.

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
O telefondan kaynaklanan bir sorun. Bende başlarda aynı problemi yaşıyordum, şimdi öyle bir sıkıntı yaşamıyorum.
hocam bir sorum daha olacak bu google kamerada çektiğim fotoğrafların hatları çok keskin çıkıyor mesela birisini çektiğim zaman yüz hatları tamamen belli olup çirkin duruyor fotoğraf acaba keskinlik ayarını değiştirme imkanımız oluyor mu ?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
hocam bir sorum daha olacak bu google kamerada çektiğim fotoğrafların hatları çok keskin çıkıyor mesela birisini çektiğim zaman yüz hatları tamamen belli olup çirkin duruyor fotoğraf acaba keskinlik ayarını değiştirme imkanımız oluyor mu ?
Ayarlarında var ama kurcalamanız lazım.

Üst Alt