xiaomi mi 8 pro 128 gb

1. Bekir33TR

Çözüldü Tam Ekran Hareketleri Çalışmıyor

Merhabalar, Xiaomi Mi 8 Pro kullanıyorum, telefonda tam ekran hareketlerini kullanıyorum sürekli, yalnız son bikaç haftadır mesela oyuna(uygulamalara /genelde yatay oyunlarda oluyor) giriyorum oyunu arka plana almak istediğimde alttan kaydırıyorum tekrar kaydır diyor tekrar kaydırmama rağmen...
  2. Ş

Yardım Mi 8 pro repair yardım

Slm arkadaşlar forumda yeniyim mi 8 ee aldım malum imei muhabbeti çözecek bi kaynak bulamadım muhtemelen cihazım çin versiyonu 6/128 lik cihaz hakkında olan kısım mi 8 pro yazıyor nasıl bir yol izlemeliyim ?
  3. Django1-903

Yardım Mi 8 PRO Android 10 Güncelleme Sorunu

Merhaba Arkadaşlar mi 8 pro ya neden android 10 gelmedi daha alt telefonlara gelmesine rağmen mi 8 pro ya güncelleme gelmedi bir bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim
  4. H

Yardım Mi8pro miui 10.3.6 kısayollar hatası

Arkadaşlar merhaba, mi 8 pro kullanıcısıyım telefondan son derece memnunum ancak son bir kac gündür yaşadığım bir sorun var. Şöyle ki: ana ekrandayken ekrani sağa doğru sürüklediğimizde çıkan bir ekran var ya hani kısayollar, haberler, hisse senetleri vs olan bölüm. Orayı çekince telefon bir...
  5. Bekir33TR

MIUI 11 MIUI 11.0.5.0

Mi 8 Pro kullanıyorum. Mıuı 11 güncellemesinden sonra müziklerden müzik açıp daha sonra müziği kapatmak istediğimde arka plandan müziği siliyorum fakat bu güncelleme ile direk kapanmıyor, müziği durdurup müzik uygulamasını kapatmam gerekiyor. Mıuı 10 da direk müzik uygulamasını arka plandan...
  6. L

Satış Mi 8 Pro - 8/128

Mi 8 Pro 8/128 5 aylık, çok temiz, Türkiye garantili, Bundan önceki bütün telefonlarım Iphone'du. Cihazı sevdim ancak hala bir türlü Androide alışamadım, bu nedenle satıyorum.
  7. AIRFORCE.MOTO

İpucu Yeni Katılanlar İçin Tavsiye/Öneri

Yarın Mi 8 Pro ailesine bende katılacağım inşallah. İlk defa Xiomi kullanıcısı olacağım. Xiomi markası hakkında veya Mi 8 Pro için öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Umarım herkese faydası olur.
  8. Scottishfold

Sohbet Xiaomi Mi 8 Pro 128 GB

Herkese merhaba, Mi 8 pro almaya karar verdim fakat Kvk garantilimi alayım yoksa ithalatçı garantilimi alayım karar veremedim şimdiye kadar iPhone kullandım ( iphone 3, İphone 5 ve İphone 6 ) fakat Mi 8 pro alacağım, Captcha Verification da fiyat 3.749 Tl (İthalatçı garantili)...
Üst Alt