MIUI 11 MIUI 11.0.5.0

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Mi 8 Pro kullanıyorum. Mıuı 11 güncellemesinden sonra müziklerden müzik açıp daha sonra müziği kapatmak istediğimde arka plandan müziği siliyorum fakat bu güncelleme ile direk kapanmıyor, müziği durdurup müzik uygulamasını kapatmam gerekiyor. Mıuı 10 da direk müzik uygulamasını arka plandan silince müzikte kapanıyordu. Bi çözüme ulaşan lütfen yardımcı olsun. İyi geceler

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Bendede aynı sorun var. Ayrıca letgo maçkolik e posta gibi bildirimler geliyor ama bildirim sesi olmadan geliyor. Anca ekrana bakarsam görebiliyorum. Sms ve whatsap bildirimlerin de sıkıntı yok

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Bendede aynı sorun var. Ayrıca letgo maçkolik e posta gibi bildirimler geliyor ama bildirim sesi olmadan geliyor. Anca ekrana bakarsam görebiliyorum. Sms ve whatsap bildirimlerin de sıkıntı yok
Valla mackolik filan kullanmıyorum ama müzik uygulamasının böyle olması çok zoruma gitti

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Valla mackolik filan kullanmıyorum ama müzik uygulamasının böyle olması çok zoruma gitti
Hocam miui 11 de eklemişler sırf o arabellekten silince müzik gidiyor diye miui 10 u doğru düzgün kullanmadım

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Sendede bu şekildemi durum
Tam anlamadım sorunuzu ama düşündüğüm gibiyse cevabım aynen :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam miui 11 de eklemişler sırf o arabellekten silince müzik gidiyor diye miui 10 u doğru düzgün kullanmadım
Hocam, aman diyim yaa müzik uygulaması miui 10 da çok iyiydi acele bir işim olduğunda direk arka plandan kapatıveriyordum şimdi elim alışmış kapatıyorum müzik hâlâ çalıyor. Uygulamayı açıp müziği durdurup da silmek arayüze alışan birisi için gerçekten işkence

Son düzenleme:

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Sendede bu şekildemi durum
Kardeşim bende şu şekilde. Whatsap, sms falan bunlarda bildirim geldiği zaman bildirim geliyor sesli olarak. Ancak letgo, maçkolik, e posta gibi uygulamalarda bildirim sesi çalmıyor. Ancak ben telefonu elime aldığımda anlıyorum mesaj geldiğini. Sesli uyarı yok yani

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
Konuyu öne çıkaralım da bi çözüm bulan olur mutlaka

emre3425

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi9
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Kardeşim bende şu şekilde. Whatsap, sms falan bunlarda bildirim geldiği zaman bildirim geliyor sesli olarak. Ancak letgo, maçkolik, e posta gibi uygulamalarda bildirim sesi çalmıyor. Ancak ben telefonu elime aldığımda anlıyorum mesaj geldiğini. Sesli uyarı yok yani
Ayarlardan bildirimlere girip uygulamayı bul üzerine tıkla ayarlarını aç olacaktır

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Dediğiniz uygulamaların bildirim ayarlarına bakın büyük ihtimalle sesli bildirimleri kapalıdır.
Son uygulamalar ekranında basılı tutup ayar ikonuna tıklayıp bildirim kısmından kontrol edin sesli uyarı açık mı diye.

Üst Alt