TheSingular kullanıcısının son içeriği

1. T

İpucu APatch ve KernelSU kurulumu

PC'den de giremiyorsan diyebileceğim bir şey yok(Instagram yok bende o yüzden nereden destek alınır ben de bilmiyorum)
  2. T

AdAway'i kapatıp tekrar deneyebilir misin? APatch'in buna sebep olmaması lazım çünkü, en muhtemel sebep AdAway gibi geliyor bana şu an.
  3. T

Şu an çoğu bilindik magisk modülü (lsposed, safetynetfix, shamiko bir kaç örnek) Zygisk kullandığı için kernelsu ve apatch'ta modül kullanılacaksa ilk yüklenmesi gereken modül ZygiskNext.
  4. T

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Twrp kurmadan hepsi (Magisk, KernelSU, APatch) kurulur ancak BL kilidi açılmadan hiçbiri kurulmaz. KernelSU GKI 2.0 kernelli olmayan telefonları (Piyasaya çıktığında Android 12 yüklü olan cihazlar) resmi olarak desteklemiyor. Yani o telefonlara yüklenmiyor. O destekle dediğin destek farklı...
  5. T

KernelSU v0.9.0 ile gelen kernel modülü (yamalama) yöntemi eklendi.
  6. T

Maalesef bilmiyorum bunu hocam. Düzeltme: Maalesef kolay bir yolunu bilmiyorum bunun hocam.
  7. T

Hocam şu an config_kallsyms_all=no olan kernelleri APatch desteklemiyor. Son sürümlerde öyle olan kernelleri desteklemek için çalışmalar yapıldı ama hâlâ sorunlar var.
  8. T

Hocam APatch'i KernelSU destekli bir custom kernele kurmanızı önermem. APatch yüklenemeyebilir. Root varsa termux'la boot.img almana yarayacak komut: su -c dd if=/dev/block/by-name/boot_a of=/sdcard/boot.img Telefona göre boot_a yerine boot_b ya da boot yazmak gerekebilir. Custom recovery için...
  9. T

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Tamamdır hocam, biraz düzenleyip yeni bir konu açtım o mesajdan.
  10. T

Merhaba arkadaşlar, bu konuda size APatch ve KernelSU kurmanın yollarını anlatacağım. APatch kurmanın iki yolu var: Fastboot yöntemi - Custom Recovery(TWRP, OrangeFox vs.) olmayanlar için: 1. Önce github'ta releases kısmından en son apatch apk'sını indirip telefona yükleyiniz. 2. Ardından...
  11. T

Apatch kurulumunu custom recovery için daha da basitleştiren bir uygulama hocam. APatch uygulamasından boot.img yamalamaktansa Süper Anahtarınızın içinde olduğu bir superkey.txt dosyası oluşturuyorsunuz telefon hafızasının ana klasöründe, sonra bunu custom recovery ile flashlıyorsunuz, o...
  12. T

Mod Apatch-Root ve Modül Kurulumu

Bu linkteki KernelSU yükleme rehberinden "Patch boot.img manually" kısmındaki talimatları izleyin (stok boot.img gerekli). Tek farkı, KernelSU kerneli yerine telefona yüklediğiniz kerneli kullanın. Ardından elde ettiğiniz new-boot.img dosyasını APatch ile yamalamayı deneyin. Edit: Hocam custom...
  13. T

Hocam apatch kurmak magisk kurmaya çok benziyor. 1. Önce github'ta releases kısmından en son apatch apk'sını indirip telefona yüklüyorsunuz. 2. Ardından telefonunuzun güncel firmware'ine ait stok boot.img dosyasını bulup telefona atıyorsunuz. 3. Apatch uygulamasının ana sayfasından Yamala tuşuna...
  14. T

Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

Burada açıklanmış o hocam. Edit: Orada açıklanmayan bir ayrıntı var gerçi, "Güncelleme paketi seç" seçeneğini göremiyorsan MIUI'nin versiyon logosuna 8-10 kere tıkla, "ek güncelleme özellikleri açıldı" gibi bir şey yazacak. O zaman o seçeneği görebileceksin.
  15. T

Soru Xiaomi Mi 12 Pro imei repair

Anladım, yurt dışı cihaz işi maalesef benim bilgimi aşıyor, bootloader açmada başarılar dilerim.
Üst Alt