T i M i L kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet Kulaklık önerisi

Bahsettiğiniz tarz da bir şey hiç olmadı hep pc'ye takılı şekilde duruyordu ve benden başkada kullanan olmadı. Almadan önce yorumlarda bu tarz bir problem olduğunu kullanıcılar söylüyordu (sol taraf için) ama yine de şansımı denemek istedim ve forum istanbulda ki mağazasından gidip satın aldım...
  2. T

Sohbet Kulaklık önerisi

İş yerinde Pc'den müzik dinlemek için almıştım 2 ay sonra sağ tarafta ki kulaklık bozuldu (her hangi bir darbe ve kabloda kopma yok) bozulana kadar da memnundum.
  3. T

Yardım mi5 kullananlar telefonunuzdan memnunmusunuz

HB'den aldım bende fakat ''MİUİ GLOBAL 7.2.8.0.0(MACCNDB) | Stabil sürüm'' yazmasına rağmen güncelleme gelmiyor.Unlock işlemini yaptım şifre geldi ama geriye kalan işlemleri beceremediğim için öyle duruyor telefon :) ama telefondan gayet memnunum şu güncelleme konusu canımı sıksada.
  4. T

Delta Teknik Servis Sorunları

Bugün Delte teknik servisene Mi5 telefonumu götürüp güncelleme yapamıyorum gelmiş olmasına rağmen diye şikayetimi belirttip telefonumu verdim ve bir yarım saat bekledikten sonra bana verilen cevap zaten en son sürümü kullanıyorsunuz güncelleme gelse otomatik yapar oldu (Bende ki sürüm MİUİ...
Üst Alt